نمایندگان سیستان: برای تصویب قطعی منطقه ازاد تجاری صنعتی سیستان چند نطق آتشین و پرشور داشتند؟

  • کد خبر : 41309
  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
نمایندگان سیستان: برای تصویب قطعی منطقه ازاد تجاری صنعتی سیستان چند نطق آتشین و پرشور داشتند؟

گــنـــدم خــبـــر : خطبه های نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.     حجت الاسلام و المسلمین پارسا به اداب و سنن الهی درباره نوروز پرداخت؛ که طبق فرمایش ارزشمند امام صادق (ع) عید نوروز […]

گــنـــدم خــبـــر : خطبه های نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین پارسا به اداب و سنن الهی درباره نوروز پرداخت؛ که طبق فرمایش ارزشمند امام صادق (ع) عید نوروز نقطه عطفی در تحولات جهان اسلام بوده که اتفاقات مهم در این روز انجام شده:۱_ در نوروز انتظار ظهور امام زمان را می کشیم ۲_ خدا از بندگان عهد و میثاق عبادت گرفت ۳_ کشتی نوح در این روز روی کوه جودی قرار گرفت ۴_ در نوروز جبرییل بر پیامبر نازل شد ۵_ در این روز بتها توسط حضرت ابراهیم و امام علی (ع) شکسته شد ۶_ روز اولین طلوع خورشید و وزیدن باد بود ۷_ امیر المومنین علی (ع)در این روز بر خوارج پیروز شد و اداب عید نوروز؛ ۱_ غسل کردن ۲_ استعمال عطریات و پوشیدن لباسهای نو ۳_ خواندن ۴_ رکعت نماز ۵_ محاسبه نفس ۶_ صلح و آشتی و دید و بازدید ۷_ هدیه دادن

 

 

امام جمعه بنجار بعد از سفارش به تقوای الهی و تبریک میلاد حضرت زهرا (س) به بیان و ویژگی‌ها حضرت زهرا (س) پرداخت و گفت: ۱_ ولایتمداری و دفاع از امام زمان خودش ۲_ حیا و عفت و پاکدامنی ۳_عدم توقع بیجا از همسر ۴_ موقعیت شناسی و شناخت و مقابله با دشمن.

 

 

وی به رونمایی تانک کرار توسط وزارت دفاع اشاره کرد و به ظرفیتها و ویژگیهای آن پرداخت و گفت: تانک کرار باعث اعتراض سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل شد و به حول و قوه الهی ایران قدرت اول نظامی منطقه هست و اگر دشمنان ایران کوچکترین تهدیدی بکنند با توان نظامی موجود جوابی سخت و پشیمان کننده به آنها خواهند داد.

 

 

پارسا در آخرین خطبه سال ۹۵ به سالگرد یکسالگی آغاز به کار نمایندگان اشاره کرد و گفت: مردم ما ضمن افتخار به نمایندگان دلسوز منطقه سیستان ،با توجه به تجربه و نفوذی که دارند توقع بیشتری از انها دارند ولی متاسفانه در طول یکسال کارهای زیر بنایی که در زندگی مردم ملموس باشد و گرهی از مشکلات مردم را باز کرده باشد ندیدند با توجه به افتخارات زیاد نمایندگان فعلی سیستان در مجلس شورای اسلامی باید برای تالاب بین المللی هامون مثل دریاچه ارومیه بودجه ویژه و مستقل تصویب می کردند.

 

 

وی گفت: نسبت به عدم بازگشایی دائم گذرگاهها و معبرهای مختلف مرزی سیستان وزیر کشور را استیضاح میکردند.

 

_ برای تصویب قطعی منطقه ازاد تجاری صنعتی سیستان چند نطق آتشین و پرشور داشتند؟

 

_ برای اشتغال چندین هزار جوان بیکار منطقه سیستان چند کارخانه تولیدی مصوب کردند؟

 

 

_ برای معافیت مالیاتی و کاهش تعرفه برق منطقه با توجه به گرمای شدید در مجلس چه کاری انجام دادند؟

 

 

وی اظهار داشت: نمایندگان محترم قدر فرصتهای باقیمانده را بدانند و کاری انجام دهند که در پایان دوره نمایندگان موکلان آنها قضاوت خوبی درباره آنها داشته باشند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41309

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام :
    نطق آتشین را نمایندگان آز خانم عالی باید یاد بگیرند. کسی که وابسته به پست باشد نمی تواند نطق آتشین داشته باشد، اگر باور ندارید امتحان کنید.