دیوار نویسی تا به کی؟ / لزوم برخورد قاطع با دیوار نویسان در زابل/شورای جوان بیدار شود

  • کد خبر : 38836
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۴۸
دیوار نویسی تا به کی؟ / لزوم برخورد قاطع با دیوار نویسان در زابل/شورای جوان بیدار شود

یکی از مهمترین مولفه های درآمدی، تبلیغ به شمار می رود و با گذشت زمان روش و راههای تبلیغات به روزتر می شود و شهرداری ها با در نظر گرفتن مکان های مختلف در سطح شهرها موظف هستند شرایط را برای تبلیغات سازمان دهی شده به وجود بیاورند.       گـــنـدم خـــبـر : در […]

یکی از مهمترین مولفه های درآمدی، تبلیغ به شمار می رود و با گذشت زمان روش و راههای تبلیغات به روزتر می شود و شهرداری ها با در نظر گرفتن مکان های مختلف در سطح شهرها موظف هستند شرایط را برای تبلیغات سازمان دهی شده به وجود بیاورند.

 

 

 

گـــنـدم خـــبـر : در این بین شهرداری زابل از این امر مستثنی نبوده و با در نظر گرفتن حدود شصت بیلبورد در نقاط مخالف شهر تلاش نموده تا کسبه را به سمت تبلیغات به روز سوق دهد که این امر بدون فرهنگ سازی و تبلیغات از سوی این ارگان تقریبا غیر ممکن است.

 

 

 

درج تبلیغات در مکان های تعبیه شده، درآمد را برای شهرداری در پی دارد و می تواند از روش هایی همچون دیوار نویسی جلوگیری کند که این امر نظارت شدید را میطلبد.

 

 

 

لازم به ذکر است هر گونه تبلیغات بدون مجوز شهرداری جرم محسوب می شود و شهرداری موظف به برخورد قاطع با متخلفین می باشد و این امر در صورتی محقق می شود که شورای شهر در جلسات خود برخورد با متخلفین را به تصویب و برای اجرا به شهرداری ابلاغ کند.

 

 

 

برخورد قاطع با دیوار نویسان، تبلیغ نویسان دیواری و مبارزه با این بی فرهنگی در روز روشن کار سختی نیست فقط کمی تلاش خواهان است.

 

 

 

گذر در سطح شهر زابل و توجه به دل نوشته ها و تبلیغات برروی دیوارها نشان می دهد اکثر این نوشته ها در پی نوشتش شماره ای درج شده است و این روند برخورد را تسهیل می بخشد.

 

 

 

شورای شهر دوره چهارم شهرستان زابل روزگار خود را ضعیف آغاز و طی کرد و حال ماههای پایانی خود را طی می کند و تنها مزیت این شورا کسب تجربه ای بود که دیگر در انتخاب خطا نکنیم، در این دوره آنقدر از دیوار نویسی توسط فعالین رسانه گفته شد تا شاید بیداری برای شورای جوان و مجموعه شهرداری داشته باشد اما بیداری که نداشت خوابی عمیق با مضمون بیخیالی به همراه داشت.

 

 

امید داریم اعضا شورای شهرستان زابل بعد از گذشت نزدیک به چهار سال از خواب بیدار شوند و به شعارهای که چهار سال قبل در پوستر وتراکت ها خود سر دادند جامه عمل بپوشانند و در مدت کوتاه باقی مانده کمی خواب را برخود حرام کنند و ضمن عمل به شعارها، پاسخگو مردم رنج دیده زابل باشند.

 

 

 

به مردم نیز توصیه می کنیم با توجه به ناتوانی شورای شهر و شهرداری در برخورد با دیوارنویسان، شما از کنار متخلفین دیوار نویس به راحتی عبور نکنید و حتما متخلفین را به دستگاه های اجرایی جهت برخورد قانونی و قاطع معرفی کنید.

 

 

در پایان توجه شما را به تصاویری از لحظه دیوارنویسی(تبلیغات) بروی دیوار مدرسه ای در خیابان دانشگاه زابل آنهم در روز روشن که بوسیله تانکر سعی در پوشش خود داشتند، جلب می کنیم؛

img_20161213_002225

 

img_20161213_002108

 

img_20161213_002035

 

img_20161213_001956

 

img_20161213_001914

 

img_20161213_001835

به امید سیستانی آباد

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38836

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. بسیار کار افتضاحی است به جز خرابی سیستان کاری دیگه بلد نیستیم همه مقصریم

  2. پشت تانکر که شماره هاشون هست

  3. خخخخخخخخخخخخخخخ شماره رو خوب اومدی

  4. بی فرهنگن

  5. مشکلات فرهنگی راه حل خاص و جداگانه ای داره که نیاز به زحمت و تلاش زیادی در این حوزه هستش

  6. نیروی انتظامی باهاشون تماس بگیره و ازشون بخواد دیوار نویسی رو پاک کنن تا دیگران این کارو تکرار نکنن