گـــنـدم خـــبـر : نماینده سازمان حج و زیارت کشورمان در عراق گفت: ۱۰ زائر ایرانی در حمله انتحاری در سامرا به شهادت رسیدند که اکثر آنها از استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان بوده‌اند.       صبح امروز بر اثر انفجار خودرو بمب گذاری شده در پارکینگ امامین عسکریین(ع) ۱۴ نفر شهید و ۲۲ […]

گـــنـدم خـــبـر : نماینده سازمان حج و زیارت کشورمان در عراق گفت: ۱۰ زائر ایرانی در حمله انتحاری در سامرا به شهادت رسیدند که اکثر آنها از استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان بوده‌اند.

 
 
 

صبح امروز بر اثر انفجار خودرو بمب گذاری شده در پارکینگ امامین عسکریین(ع) ۱۴ نفر شهید و ۲۲ تن مجروح شدند.

 
 
به گفته نماینده سازمان حج و زیارت کشورمان در عراق ۱۰ زائر ایرانی از استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان در بین شهدا هستند.
 
 
 
محمدجواد دانشیار در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد: مشخصات بیشتر زائران شهید شده در حال جمع‌آوری است، اما طبق مشاهدات اولیه، اکثر آنها از استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان بوده‌اند.
 
 
وی با اشاره به اینکه این تعداد جزو کاروان‌های آزاد بوده‌اند، افزود: این زائران در حال پیاده شدن از اتوبوس در پارکینگ سامرا بودند که همزمان آمبولانس حامل عامل انتحاری به طرف آنها حرکت و پس از انفجار، منجر به شهادت زائران ایرانی شد.
 
 
رضا کیخا رئیس سازمان حج و زیارت سیستان وبلوچستان در گفت و گو با عصرهامون ضمن تایید این خبر گفت: هنوز اطلاع دقیقی از اسامی شهدا و اینکه آیا در بین شهدا از زائران سیستان و بلوچستان نیز حضور داشتند نداریم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه