بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در پی فرارسیدن روز جهانی قدس

  • کد خبر : 34679
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در پی فرارسیدن روز جهانی قدس

گندم پرس: بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در پی فرارسیدن روز جهانی قدس را به شرح زیر به استحضار شما همراهان همیشگی می رسانیم.   بسم الله الرحمن الرحیم “روز قدس، روزی است که باید به این روشنفکرانی که در زیر پرده با امریکا و عمال امریکا روابط دارند هشدار داد. هشدار به اینکه اگر از […]

گندم پرس: بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در پی فرارسیدن روز جهانی قدس را به شرح زیر به استحضار شما همراهان همیشگی می رسانیم.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

“روز قدس، روزی است که باید به این روشنفکرانی که در زیر پرده با امریکا و عمال امریکا روابط دارند هشدار داد. هشدار به اینکه اگر از فضولی دست برندارید، سرکوب خواهید شد! ما به آنها مهلت دادیم و با آنها با ملایمت رفتار کردیم که شاید دست از شیطنت بردارند و اگر دست برندارند، کلمه آخر را خواهیم گفت و خواهیم به آنها فهماند که دیگر رژیم سابق قابل برگشتن نیست و دیگر آمریکا نمی تواند به اینجا حکومت کند، و دیگر سایر ابرقدرتها نمی توانند در این مملکت حکومت کنند. روز قدس روزی است که باید به همه ابرقدرتها هشدار داد که باید دست خود را از روی مستضعفین بردارید و سر جای خود بنشینید. روز قدس روز اسلام است . روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد و احیا بکنیم و قوانین اسلام در ممالک اسلامی اجرا بشود. روز قدس روزی است که باید به همه ابرقدرتها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما، به واسطه عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس، روز حیات اسلام است. باید مسلمین بهوش بیایند.”
امام خمینی(ره)

استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل برای رسیدن به مقاصد شوم اقتصادی، سیاسی، اجتماعی ،فرهنگی خود وضربه به پیکر متحد اسلام ،غده سرطانی و بیماری مسری اسراییل را به جان مسلمانان و سرزمین قدس شریف انداختند. مسئله ما با اسراییل دینی و اعتقادی است ،صهیونیسم بین الملل ریشه اسلام را نشانه رفته و تلاش و کوشش خود را برای نابودی اسلام وعدم گرایش مردم آزاده دنیا به اسلام را دنبال می کند.

فلسطین امروز در میان همه موضوعات مشترک کشورهای اسلامی مسئله اول می باشد.از اهداف انقلاب اسلامی آزادی فلسطین و قدس شریف و حمایت های همه جانبه از مستضعفین جهان است.

روز قدس ،روز اجتماع واتحاد مسلمانان بر علیه توطئه گسستن وشقه شقه کردن ملت های مسلمان است. امام بزرگوار به جهت زدودن غده سرطانی (اسراییل) نسخه شفا بخش”روز قدس” را برای امت اسلام تجویز نمودند.

مسلمانان و آزادگان جهان با عمل کردن به نسخه شفابخش امام راحل ضربات مهلکی را بر اندام مستکبران جهان وارد کردند و بدین سبب افق سیاه کشور گشایی صهیونیسم به خاک سیاه نشست وحال در خانه های غصبی شان آرام و قرار ندارند چه رسد به فتح کشور های اسلامی.

استکبار و صهیونیسم بین الملل که ازاین نسخه حکیمانه امام راحل عظیم الشان متحمل ضربات کاری شده است، در موقعیت فعلی با راه اندازی جنگ های داخلی در کشور های مسلمان وزاییدن تروریست هایی مثل داعش وهماهنگ کردن رژیم های دست ساخته مرتجع عربی سعی در مشغول سازی مردم مسلمان در امور خود و غفلت از سرچشمه وریشه غده سرطانی می کند.
فلسطین ،فلسطین از بحر تا نهر است نه یک وجب کمتر ونه یک وجب بیشتر، ان شاء الله به زودی سفاکان صهیونیسم تقاص تعرض خود به مسجد الاقصی واماکن مقدس را خواهد داد،به آنان شدیدا هشدار می دهیم دست از کودک کشی وضعیف کشی و نقض خطوط قرمز اماکن مقدس بردارید.

به لطف حق و جانفشانی های رزمندگان محور مقاومت اسلامی ان شاء الله پیروزی نزدیک است و تبر جبهه یکپارچه برای نابودی تروریست های زاییده صهیونیسم ،ان شاء الله روزی برریشه غده سرطانی فرود می آید ودودمان سیاه استکبار را بر باد می دهد.
“به لطف خدا افق روشن غلبه جبهه مستضعفین بر مستکبرین نزدیک است.”

اما سخنی با کدخدا دوستان داخلی:
در مسئله برجام کدخدا آب پاکی را بر دستان مبارکتان ریخت ،بااین همه بتن ریزی و تخریب و جمع آوری سیستم های هسته ای به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نکرد که رئیس بانک مرکزی فریاد برآورد “تقریبا هیچ”.

حال استدعایی که از محضر شریفتان داریم این است که در مسائل منطقه ای ومحور مقاومت از سیاست های برجام گونه استفاده نکنید وکشور و مسلمانان را متحمل برجام های سریالی نفرمایید.خواهشا در مواضع وعملکرد خود تجدید نظر نمایید وبیش از این آب در آسیاب دشمن نریزید ومحور مقاومت را دست مایه “تدابیر” ارزنده قرار ندهید و”امید” کشورهای مقاومت را به “یأس” تبدیل نکنید. این جمله امام راحل را آویزه گوش کنید که “آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”.شمارا به توصیه امام خامنه ای عزیز به “جهاد کبیر” که همانا “تبعیت نکردن از دشمن” است سفارش می کنیم.

دانشجویان بسیجی دانشگاه زابل با استعانت از خداوند متعال و توسل با ائمه اطهار (س) اعلام می دارند که تحت فرمان نایب برحق امام زمان(عج) آماده جانفشانی و دفاع از حریم اسلام ناب محمدی هستند.

️امروز باری دیگر به این بهانه از کودک کشی و ضعیف کشی این غده سرطانی جهان اسلام برائت جسته و به استکبار وصهیونیسم وعده”خیبر” به می دهیم وبه آنان قول می دهیم در زمان مناسب جام خشم و غضب خودرا بر سر آنها و نوکران گوش به فرمان مرتجع عرب خالی خواهیم کرد.

از تمامی اقشارمردم شهید پرور وهمیشه صحنه ایران اسلامی به خصوص مردم شریف دارالولایه سیستان دعوت می نماییم که به رسم تکلیف در راهپیمایی روز قدس شرکت نمایند ومشتی بر دهان یاوه گویان استکبار بزنند و بیش از پیش حمایت خود رااز جبهه بزرگ محور مقاومت اسلامی به مستکبران و کدخدا شعاران داخلی ثابت کنند.

اللهم عجل لولیک الفرج
والسلام علی من اتبع الهدی

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34679

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. خشکسالی… اشک بی بی…