پدر و فرزندان ارشد مسئولیتی استان،راه سکوت را انتخاب کرده اند

  • کد خبر : 31457
  • ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۲۶
پدر و فرزندان ارشد مسئولیتی استان،راه سکوت را انتخاب کرده اند

گندم پرس : پدر و فرزندان ارشد مسئولیتی استان راه سکوت را انتخاب کرده اند و شعور مردم را بازیچه عدم پاسخگویی خود قرار داده اند و گویا موضوع انتخابات پیش رو ، مهم تر از درد و رنج مردم استان سیستان و بلوچستان می باشد. مدت زمانی است که بعد از گذشت روز خبرنگار […]

گندم پرس : پدر و فرزندان ارشد مسئولیتی استان راه سکوت را انتخاب کرده اند و شعور مردم را بازیچه عدم پاسخگویی خود قرار داده اند و گویا موضوع انتخابات پیش رو ، مهم تر از درد و رنج مردم استان سیستان و بلوچستان می باشد.

مدت زمانی است که بعد از گذشت روز خبرنگار و وعده های شیرینی از جنس عسل می گذرد و جناب استاندار و فرزندانش، همان فرمانداران شهرستان ها به جای پاسخگویی بهتر و بیشتر، روند کار خود را تغییر داده اند.

گویا پدر دلسوز استان نسخه سکوت و عدم توجه به مطالبات مردمی را به فرزندان خود تجویز و توصیه نموده است و باید دید علت این همه سکوت و عدم پاسخگویی به مشکلات، ریشه در چه موضوعی دارد؟

آیا جو انتخابات زود هنگام فضای مجموعه استانداری و فرمانداری ها را هم فرا گرفته ؟

شاید این عبور نامهربانانه از مشکلات مردم،به نوعی عقب گرد برای پیروزی و برنامه ریزی دقیق انتخاباتی است .

باید دید آیا هنوز مشکلات مردم هم مورد اهمیت پدر عزیز استان می باشد و یا بعنوان مسایل درجه nام مورد بی مهری و فراموشی قرار گرفته است؟

توجه به مشکلات مطرح شده مردم در رسانه ها و سکوت آقایان مسئول و عدم پاسخگویی آنها نه تنها دردی است بس بزرگ که متاسفانه به مجموعه مامورین به خدمت وزارت

کشور در استان نیز سرایت نموده است بلکه مغایرت کامل دارد با فرمایشات گهر بار امام و مقتدای امت اسلامی حضرت خامنه ای در خصوص جایگاه رسانه ها و تعهد مدیرانبه پاسخگویی.

امیدواریم با پایان انتخابات دلیل قانع کننده ای برای داشته باشند در توجیه بی تفاوتی شان نسبت به مشکلات مطرح شده.

به امید،گشایش روزنه ی امیدی از سوی مدیران دولت تدبیر و امید در سیستان و بلوچستان

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=31457

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. گندم جان تو جرات داری این چیزارو مینویسی