نمایندگان سیستان و بلوچستان به ستاد بحـران، نامه نوشتند

 • کد خبر : 26984
 • ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
نمایندگان سیستان و بلوچستان به ستاد بحـران، نامه نوشتند

گندمــــ پرس : یک عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان از نامه نمایندگان این استان به رئیس ستاد بحران کشور به منظور تشکیل جلسه‌ای برای بررسی طوفان‌های اخیر سیستان خبر دارد. به گــزارش گندمــــ پرس هدایت الله میرمرادزهی عنوان کرد: روز دوشنبه نامه‌ای به ستاد بحران کشور نوشتیم اما هنوز نتیجه‌ای به ما اعلام […]

گندمــــ پرس : یک عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان از نامه نمایندگان این استان به رئیس ستاد بحران کشور به منظور تشکیل جلسه‌ای برای بررسی طوفان‌های اخیر سیستان خبر دارد.

به گــزارش گندمــــ پرس هدایت الله میرمرادزهی عنوان کرد: روز دوشنبه نامه‌ای به ستاد بحران کشور نوشتیم اما هنوز نتیجه‌ای به ما اعلام نشده است.

او گفت: طوفان خسارت‌های زیادی را به منطقه وارد کرده و باعث بیماری‌های بسیاری از جمله بیماری‌های ریوی و سل در منطقه شده است.

این نماینده مجلس، خشک شدن دریاچه هامون را از جمله علل وقوع طوفان ذکر کرد و افزود: برای حل این مشکل دولت باید اقداماتی از قبیل مالچ پاشی و درختکاری انجام دهد. اما اقدام خاصی برای جلوگیری، کنترل و پیشگیری از طوفان انجام نشده است.

منبع : ایسنا

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=26984

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. درود بر …..

 2. ممنونیم ازنمایندگان استان که با نماینده مردمی ودلسوزسیستان جهت رساندن صدای مردم رنج کشیده سیستان به گوش مسؤلین همراه شده اند
  خدا قوت سید

 3. سلام خدمت دوستان
  بجای مالچ پاشی دشتهای سیستان حق آبه سیستان رو بگیرید بهتره. شاید سر مردم هم گرم کار بشه نه اینکه چشمشون خشک شه به صفحه عابر بانک که کی یارانه واریز بشه که آیا بشه یا نشه. دو روز دیگه که یارانه ها قطع بشه مردم زابل باید چه کار کنن؟؟؟؟

 4. سلام
  نمایندگان
  سیستان از خواب غفلت بلند شوید و یک کمی هم از میر مراد زهی یاد بگیرد
  آقای غلام دوران
  اصلآ سید باقر و خانم عالی خبر ندارند

 5. من نمی دونم ما سیستانی ها چرا واقعیت رو قبول نمی کنیم. وقتی هامون هفت ماهه پر آبه چرا هامون رو منبع توفان ها اعلام می کنید. ؟

 6. نکنه اونم کاراقای میر مراد زهی بوده. یا اقای قاضی پور دلش سوخته بر ما که کسی را نداریم