شهرگندمـــ : همانگونه که در ابتدای شروع بکار مجدد به عرض رسید یکی از برنامه های که در سری جدید خدمت شما ارائه خواهد شد برنامه سرزده می باشد که قصد داریم بصورت سرزده با اتفاق فرماندار یا نماینده ایشان به یکی از ادارات سطح شهرستان که از سوی شما به ما معرفی می شود […]

شهرگندمـــ : همانگونه که در ابتدای شروع بکار مجدد به عرض رسید یکی از برنامه های که در سری جدید خدمت شما ارائه خواهد شد برنامه سرزده می باشد که قصد داریم بصورت سرزده با اتفاق فرماندار یا نماینده ایشان به یکی از ادارات سطح شهرستان که از سوی شما به ما معرفی می شود رفته و گزارشی مفصل از اوضاع و احوال آن تهیه , هم صحبت های مسئولین و کارشناسان اداره را بشنویم و هم صحبتهای مردم .

جهت شروع بکار این برنامه لازم بود که با فرمانداران شهرهای پنجگانه سیستان هماهنگی لازم صورت گیرد به همین منظور طی تماس با  فرمانداران محترم این موضوع به اطلاع انها رسید.

به گزارش شهر گندمــــ مهندس ناظری فرماندار زابل این برنامه را بسیار مفید ارزیابی کرد و آمادگی خود را جهت همراهی با این برنامه بیان کرد و گفت : بنده از ابتدا که در سمت فرمانداری زابل قرا رگرفته ام بازدیدهای سرزده از ادارات سطح شهرستان داشته ام و با مشکلات آشنا شده ام , و حال این مساله که از سوی گندمـــ پرسی ها مطرح میشود را بسیار مفید میدانم .

 سرکار خانم پرندوار  فرماندار هامون برنامه سرزده را بسیار مفید ارزیابی و عنوان کردند این برنامه میتواند موجب بیداری برخی از مدیران کم کار شود .

بنا براین گزارش جناب مهندس رخشانی فرماندار شهرستان زهک  نیز با روی باز ازاین برنامه استقبال و آمادگی کامل خود جهت همراهی با این برنامه را اعلام و گفت : مدیران دستگاههای مربوطه باید پاسخگوی عملکرد خود باشند و این برنامه نیز میتواند کمک خوبی به معرفی خدمات مدیران لایق شهرستان باشد.

شهرگندمـــ : ان شاالله نتیجه تماس با دیگر فرمانداران محترم نیز به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه