قتل مادر و فرزند در شهرستان نیمروز

 • کد خبر : 23167
 • ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹

گندمــ پرس :  وبسایت هامون پرس به نقل از منبع آگاه در شهرستان نیمروز نوشت :جنازه مادر و دختری در این شهرستان کشف شده که حکایت از قتلی فجیع دارد , قاتل پس از سرقت گوسفندان , جنازه ها را نیز در زیر خاک مدفون کرده است .  

گندمــ پرس :  وبسایت هامون پرس به نقل از منبع آگاه در شهرستان نیمروز نوشت :جنازه مادر و دختری در این شهرستان کشف شده که حکایت از قتلی فجیع دارد , قاتل پس از سرقت گوسفندان , جنازه ها را نیز در زیر خاک مدفون کرده است .

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=23167

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 11در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۱
 1. اگه کسی کامل تر خبر داره لطفا داخل کامنت بگه

  • سارق واسه دزدیدن گوسفندان به خانه مقتول مراجعه کرده که با توجه به اینکه توسط مقتول اول کهخ یه پیرزن بوده شناسایی شده و قاتل با ضربات چاقو از ناحیه شکم از پای دراورددش و دختر مقتول رو هم که در محل حضور داشته با ضربات چاقو مجروح کرده و در نهایت هر دو رو تو حیات دفن کرده،ظاهرا دختر زخمی و زنده بوده و زنده بگور شدهع و بر اثر خونریزی بعد مرده.
   با غیبت گوسفندان و مقتولین چند نفر تئ حیات میان و آثار خونریزی رو مشاهده می کنن و می بینن تو حیاط خاک جابجا شده که با پلیس تماس گرفته و پس از حضور دادستان اجساد رو تو حیاط کشف می کنن.
   طبق شواهد پیرزن در دم بر اثر ضربات چاقو کشته شده ولی دخترش زنده زنده و پس از جراحت دفن شده که در نهایت بدلیل خونریزی جانشو از دست داده.
   با بررسی انجام شده یکی از همسایه هاشون که سابقه سرقت نیز داشته و بعد حادثه سرو صورتش زخمی شده بوده و آثار کشیدگی با ناخن در اثر درگیری دو خانم مقتول روی صورتش بوده دستگیر و در نهایت همه چیزو اعتراف می کنه.
   من به نوبه ی خود واسه تمام همشهریان عزیزم واسه وقوع همچین وقایعی تو شهر اظهار تاسف می کنم و اشد مجازاتو واسه عاملینش خواستارم.

 2. سلام
  یعنی کشتنشون بخاطر سرقت گوسفندا بوده؟؟؟

 3. منطقه سیستان داره یکی از ناامن ترین مناطق کشور می شود مسولین امنیتی از خواب بیدار شوند. من خود و خانواده ام هیچ احساس امنیتی در شهر زابل نداریم .چرا که امنیت ذهنی و عینی ما از بین رفته است.

 4. خاک تو سر ملتی که بر گوسفند سر میبرن وای به حال ما سیستانیا

 5. ظاهرا زن سارقانو شناخته بوده

 6. سلام طوری که من شنیدم به خونشون برای دزدیدن گوسفندا حمله میکنن که این مادر ودختر مقاومت میکنن وهمین باعث کشته شدنشون میشه و اون دزده هم اونارو همونجا دفن میکنه متاسفانه.

 7. الله اکبرازدست این جماعت نامرد

 8. خدااااااااااااااای من
  آخرالزمان شده

 9. طوری که من خبر شدم قاتل ها رو گرفتن اونا یک پدرو پسرهستند که در زمینهای کشاورزی اطراف زمین داشتن اونا رو گرفتن و زندانی کردن

 10. چرا مسوولین امنیتی ما امار سرقت و جنایت در منطقه را گزارش نمی دهند من خودم پس از سرقت منزل پدرم در روستا به پاسگاه ……………… مراجعه کردم اما فرمانده پاسگاه برای من گزارش سرقت ثبت نکرد. پس نتیجه اش ناامنی بیشر در سیستانو تازه این به روستا ختم نمی شود در خیابان بعثت 15 پشت ستاد نیروی انتظامی منطقه در یکسال گذشته چندین سرقت مسلحانه داشتیم