شهرداری زابل پول می گیرد اما عمل نمی کند!؟

  • کد خبر : 48229
  • ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۹
شهرداری زابل پول می گیرد اما عمل نمی کند!؟
در دهه های اخیر شهرداری زابل روال دریافت پول از مردم را تسریع بخشیده است اما عمل به وظایف خود را به طور کل فراموش می کند؟؟

در دهه های اخیر شهرداری زابل روال دریافت پول از مردم را تسریع بخشیده است اما عمل به وظایف خود را به طور کل فراموش می کند؟

به گزارش گندم خبر، بر اساس گزارشات مردمی، در سال ۹۴ تعدادی از شهروندان در خیابان جام جم ۱۲ با جمع آوری پول و پرداخت آن در سال ۹۴، هزینه آسفالت معابر خود را به طول ۲۰۰ متر پرداخت نموده اند که متاسفانه بعد از گذشت ۶ سال هیچ اقدامی در خصوص آسفالت این محل انجام نگردیده است.

یکی از ساکنین این محل گفت: این تصاویر مربوط به خیابان جام جم ۱۲ هست که اهالی کوچه در سال ۹۴ هزینه آسفالت را به شهرداری پرداخت کردند.

وی گفت: چندین مرتبه از سوی شهرداری قول آسفالت داده شده است ولی هر بار به بهانه های حفاری های گاز انجام نشد.

این شهروند تصریح کرد: الان تمام کوچه علاوه بر گاز کشی ،علمک گذاری هم شده است و تمامی همسایه ها نسبت به کاشت درخت اقدام کرده اند و حتی یکی از اهالی به خاطر این امر دیوار منزلش رو خراب کرده و عقب نشینی را انجام داده فقط ۵ الی۶ قطعه زمین فاقد دیوار کشی داخل خیابان هست و تمامی حفاری های کوچه انجام شده است.

قطعا مسئولان امر با یک نگاه یکنواخت به مشکلات همه نقاط شهر و بدور از سیاسی کاری می نگرند و تلاش خواهند کرد با توجه به اینکه شهرداری در بهترین شرایط مالی در طول عمر خود به سر می برد معضلات بیشتری از شهر را رفع نماید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=48229
  • دیدگاه‌ها برای شهرداری زابل پول می گیرد اما عمل نمی کند!؟ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.