حضور سرزده گندمـ پرس در شهرستان هامون + حرکت قابل تقدیر فرماندار

 • کد خبر : 26321
 • ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۹
حضور سرزده گندمـ پرس در شهرستان هامون + حرکت قابل تقدیر فرماندار

  پس ازمدتها که از برنامه سرزده خبری نبود , بنا به درخواست یکی از اهالی محترم شهرستان هامون و شهر محمد آباد , سرزده گندمــ پرس به این شهرستان رفت و همراه با فرماندار پرتلاش این شهرستان راهی کمیته امداد شهرستان هامون شد. تلفنی موضوع به دفتر فرماندار اطلاع داده شد که سرزده قصد […]

20140111_16465933493  پس ازمدتها که از برنامه سرزده خبری نبود , بنا به درخواست یکی از اهالی محترم شهرستان هامون و شهر محمد آباد , سرزده گندمــ پرس به این شهرستان رفت و همراه با فرماندار پرتلاش این شهرستان راهی کمیته امداد شهرستان هامون شد.

تلفنی موضوع به دفتر فرماندار اطلاع داده شد که سرزده قصد دارد دراین شهرستان حضور یابد و درکنار فرماندار از نزدیک مشکلات مردم و زحمات کارکنان یکی از دستگاههای دولتی این شهرستان را به تصویر بکشد , وی همراه برنامه شد و مسئولانه در پی یافتن مشکلات شهروندان بود و در نهایت به سمت اداره کمیته امداد شهرستان هامون حرکت کردیم.

 

n00328368-t

 

IMG-20150726-WA0055

 

 

حضور سرزده فرماندار در کمیته امداد شهرستان هامون

به کمیته امداد امام خمینی (ره) رسیدیم , پیرمردی سپید موی در راهرو نشسته بود و منتظر بود تا کارش انجام شود , فرماندار با وی همکلام شد و از وی درخصوص مشکلش سوال کرد , پیرمرد نیز با همان زبان ساده و روستایی خود مشکلش را توضیح داد و فرماندار نیز به سخنان شیرین وی گوش فرا داد , در نهایت سوال فرماندار از این فرد این بود : آیا از خدمات دهی کارکنان امداد هامون رضایت دارید ؟ آیا با شما برخورد مناسبی دارند ؟ پیرمرد روستایی هم دعایی برای وی و مسئولین کمیته امداد هامون کرد و گفت : بله راضی هستم و خدا خیرشان بدهد.

 

IMG-20150726-WA0020

 

IMG-20150726-WA0012

 

معصومه پرندوار از تمامی دفاتر این اداره بازدید و گفتگویی کوتاه با کارکنان داشت و همه آنها را به تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات مردم توصیه کرد و در راه ورود به دفتر رئیس اداره , با چند ارباب رجوع دیگر مواجه و دقایقی نیز با آنان همکلام شد و پس از اعلام رضایت آنان از نحوه خدمات رسانی رئیس و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هامون دقایقی در دفتر مدیر اداره حضور و ضمن تشکر از وی , از حاتمی خواست جهت بازدید از منزل جوانی که براثر تصادف این روزها خانه نشین شده است و نیاز به همکاری دارد , همراه وی شود.

 

IMG-20150726-WA0016

 

IMG-20150726-WA0017

 

IMG-20150726-WA0025

 

IMG-20150726-WA0031

 

حاتمی نیز پذیرفت و راهی منزل آن  جوان شدند , از همان لحظه ورود صاحب خانه و رئیس کمیته امداد و فرماندار همدیگر را شناختند , این نشان از آن داشت که پیش از این نیز مراجعاتی به آنها داشته و بعد مشخص شد که برخی از مشکلات آنان نیز حل گردیده و راه حل های نیز جهت برون رفت از این معضلات به آنها پیشنهاد شده بود.

 

IMG-20150726-WA0033

 

IMG-20150726-WA0056

 

IMG-20150726-WA0058

 

IMG-20150726-WA0057

 

فرماندار هامون در زمان حضور در منزل این جوان و خانواده اش ,  با آنان سخن گفت و با فرزندان نیز با مهربانی رفتار کرد , وی پس از شنیدن سخنان و درد دلهای پسر جوان و خانواده اش به وی پیشنهاد داد اگر همت کند از وی جهت ایجاد شغل حمایت خواهد کرد و درنهایت مقرر شد , این خانواده به کمیته امداد مراجعه و از وامهای اشتغالزایی استفاده نمایند , معصومه پرندوار خطاب به این خانواده گفت : هدف ما کمک جهت اشتغالزایی شما باید باشد و ما نیز در همین راستا گام برمی داریم .

 

IMG-20150726-WA0061

 

IMG-20150726-WA0063

 

همچنین یک وام یک میلیون تومانی جهت کمک هزینه درمانی نیز برای آنان در نظر گرفته شد , وقتی رئیس کمیته امداد از وام یک میلیونی سخن گفت : فرماندار هامون از وی درخواست کرد که دفترچه این وام را به وی تحویل دهند تا خود  شخصا ( فرماندار) اقساط این وام را پرداخت نماید .

 

IMG-20150726-WA0066

 

IMG-20150726-WA0065

 

IMG-20150726-WA0064

 

 

تقدیر و تشکر از تلاش و  کوشش فرماندار و مدیر و کارکنان کمیته امداد هامون

در پایان جا دارد از حسن توجه فرماندار محترم هامون به برنامه سرزده و مردم این شهرستان و همچنین دلسوزی و تلاش حاتمی مدیر کمیته امداد هامون و همکارانشان تقدیر و تشکر نماییم , تلاش این عزیزان در کلام تمامی ارباب رجوع حاضر در اداره شنیده میشد که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

IMG-20150726-WA0067

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=26321

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 24در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲۴
 1. اشک شوق ازچشمانم جاری شدممنون ازهمتون

  • بازهم غیرت این شیر زن. راستی اگر فرمانداری زابل رو به ایشون پیشنهاد بدن قبول می کنه. بقیه فرمانداران از ایشون یاد بگیرن!

  • باسلام،ازانتخاب این شیر زن فعال و زحمت کش درشهرستان هامون ازجناب آقای مهندس اوسط هاشمی استاندار متعهدوخدمتگذاراستان سیستان وبلوچستان کمال تشکر راداریم خداوند حافظتان باشد.

  • سلام عیکم خواهرگرامی فرماندارمحترم شهرستان هامون ازتلاش وکوشش شبانه روزی شما در امر خدمت وآبادانی این شهرستان کمال تشکرراداریم.میدانیم شرایط سخت ،بودجه تخصیص داده شده کم وسعت کار زیاد … مسئول ارشد سیستانی الگو قراردهید.

  • به نام خدا و با سلام. صدها فرشته برآن دست بوسه می زنند. کز کار خلق یک گره بسته وا کند.همت والای سرکار خانم پرند وار و مطالبه گری و پی گیریهای ایشان باعث شده، خانم فرماندار محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم شهرستان هامون و دیگر شهرستانها و روستاهای سیستان پید اکنند.از خداوند بزرگ توفیق روزافزون ایشان را خواستاریم.

 2. سلام قطعا شما حضور نداشتید

 3. خدمت به مردم، زن و مرد نمیشناسه، به حسن انتخاب استاندار باید تبریک گفت.

 4. مردم سیستان انسانهای سپاشگزای هستند و اگر کسی یک لیوان آب به آنان بدهد ،تا آخر عمر این لطفشان را فراموش نمی کنند. واما فرماندار ! اگر به فرض محال ،در طول خدمت خویش هیچ کار مثبتی هم انجام نداده باشند،همین که به افراد جامعه سر می زنند و ابراز همدردی می کنند،می تواند بزرگترین موفقیت ایشان در امر انجام وظیفه باشد. عزیزان کمیته امداد،خیلی از شما متشکرم که به مردم سرزمین سیستان کمک می نمایید،اما خواهش من از شما این است که با توجه به وضعیت معیشتی مردم ،سعی کنید امکان ایجاد خدمات بیشتر به مردم را از مسئولین مطالبه نمایید.

 5. تشکرازشهرگندم وبرنامه سرزده خداخیرتان بدهد

 6. سلام انوقت باید اشک شوق جاری بشه که مشکلات این مردم فهیم که زندگی در بدترین شرایط را تجربه می کنند به حداقل تنزل پیدا کنه لطفا کمی واقع بین باشیم تا احساسی . البته منکر تلاش زحمات خانم فرماندار نیستیم.

 7. بقول دکتر دهمرده بزرگ خدا بهتر می فهمد پدر و مادر چی کسی را بیامرزد امروز نقلی از یکی عزیزان شنیدم مرحوم ابو ترابی می فرماید
  پاک باش و خدمت کن

 8. از تلاش ایشون و شما تشکر میگردد . اما به خانم فرماندار عرض میکنم بغیر از اوقات جلوی دوربین ، اگر درب دفتر خود را به روی افراد سرمایه گذار منطقه باز کند چیز بدی نیست . بنده که با تمام تلاشی که کردم به دفعات زیاد به دفترشان رفتم زنگ زدم حتی به خودشان هم در جلسه ای در جایی دیگر هم اشاره کردم نتوانستم با ایشان صحبت کنم . بنده به عنوان سرمایه گذار دیگر به ایشان مراجعه نمیکنم . زمانی که درب فرمانداری به روی امسال من باز نباشد به روی چه کسانی باید باز باشد ( حتما به روی دوربین های از قبل برنامه ریزی شده ) . از ما که گذشت ولی در رویه خود و اهالی دفترتان تغییر رویه دهید . ( اگر صلاحتان بود سانسور نکنید ). با تشکر . سرمایه گذاری زابلی و ناکام در هامون و موفق در خراسان جنوبی .

  • سلام تماس بگیرید تا موضوع بررسی شود

  • دوست گرامی واقعیت
   نه تنها هامون بلکه کل منطقه سیستان با نامهربانی مسئولین نسبت به سرمایه گذاران روبروست اما سرمایه گذار خوب آن است که اگر تمام درب ها هم به رویش بسته شود بازهم تلاش کند،فرار و پاک کردن صورت مسئله تکرار اشتباه سرمایه گذاران قبلی نیز بوده و این چنین است که سیستان ما به چنین روزگارانی گرفتار گردیده.
   باید تحملمان را بیشتر و مسئولین را باخود همراه کنیم.
   «ما باید بیاموزیم که در هر تهدیدی،فرصتی هایی نهفته است»
   ::از آقای دهمرده نیز میخواهم تحقیق کند چرا سرمایه گذاری در نیمه شمالی ایران راحت از نیمه جنوبی است و مسئولین آن نواحی با سرمایه گذاران رابطه خوبی دارند؟ آیا این یک سیاست کلی است یا…::

 9. کاملا مشخص است که آقای دهمرده از خبرهایی که راجع به فعالیت نمایشی فرماندار هامون میزند هدف خاصی رو دنبال می کند آینده حقیقت صحبت بنده را گواه است

 10. عبادت بجز خدمت خلق نیست
  به تسبیح وسجاده ودلق نیست

  فرماندار محترم شهرستان هامون
  سرکار خانم معصومه پرندوار

  اینک که دیو طبیعت و سکوت کشنده برخی مسئولین،دشنه ها را یکی پس از دیگری بر تن هامونیان فرود می آورد،بی شک دست هایی که کمک میکنند بهتر از لبانی هستند که دعا میکنند.
  با سپاس از حرکت آسمانی تان،هماره شاد باشید و پیروز

 11. بهتر است عملکرد فرماندار را بیان کنید , این کارها نان و اب نمی شود

 12. پس این همه احساسات و دوربین زیبا چه نهفته هست

 13. سلام و درود بر مدیر کل محترم استان جناب آقای دکتر شهرکی که همیشه حرف و تلاششان همت مضاعف در خدمات رسانی به مردم رنجدیده سیستان است و لحظه به لحظه نحوه خدمات رسانی را از طریق سیستم و همکاران رصد میکنند و تشکر میکنم از فرماندار محترم هامون وامدادگران عزیز که زحمات انها بر کسی پوشیده نیست

 14. خواهر گرامی ، فرماندار محترمه شهرستانم به معنی واقعی دست مریزاد

 15. فرمانداراگرراست می گویدسری هم به آموزش وپرورش بزنداصلامگرکمیته امدادزیرنظرفرمانداراست می خواهندازاین کارهابهره برداری سیاسی بکنند

 16. جلوی دوربین خوب ظاهرشدن تعریف ندارداگردردفترکارشان رفتید وراضی بیرون آمدیدبهداتعریف کنیدخیلی ازخودراضی است

 17. سلام.خانم پرند وار ای کاش از ابتدا موضوع تاسیس هنرستانهای دخترانه و پسرانه ی بهیاری زابل را با شما مطرح کرده بودیم.سیستان به این بزرگی با داشتن دانشگاه علوم پزشکی مستقل.پنج دانشکده و حداقل پنج شبکه ی بهداشت و درمان هنرستان بهیاری ندارد و ایرانشهر دارای یک دانشکده و یک شبکه ی بهداشت و درمان دارای هنرستان دخترانه و پسرانه ی بهیاری است و دو هفته قبل آزمونش را برگزار کرد.ماههاست درخواست کرده ایم کارهای زیادی هم انجام شده اما گویا چند گره کور هم وجود دارد که اگر همین هفته برطرف نشود با توجه به نبود پایه ی اول دبیرستان در سال بعد حداقل برای دو سال عقب می افتد. امیدوارم با نفوذی که در استان و کشور و دانشگاه علوم پزشکی زابل و نمایندگان دارید.همین چند روزه این مشکل را برطرف نمایید.خداوند توفیقتان دهد. ان شاالله تعالی.