سخن جوان سیستانی بامدیر کل محیط زیست استان

 • کد خبر : 32316
 • ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۳
سخن جوان سیستانی بامدیر کل محیط زیست استان

گندم پرس: سلام، روزهای اولی که نام شما بر سرزبانها افتاد به عنوان مدیر کل غیر بومی، این امیدواری در ذهن ما سیستانیها بوجود آمد که یکی از نخبگان محیط زیست،جایگزین مدیر بومی و کارآمد استان شده است ولی این امید مردم رنج کشیده و طوفان زده سیستان خیلی زود به ناامیدی تبدیل گشت خصوصا در اظهار […]

گندم پرس: سلام، روزهای اولی که نام شما بر سرزبانها افتاد به عنوان مدیر کل غیر بومی، این امیدواری در ذهن ما سیستانیها بوجود آمد که یکی از نخبگان محیط زیست،جایگزین مدیر بومی و کارآمد استان شده است ولی این امید مردم رنج کشیده و طوفان زده سیستان خیلی زود به ناامیدی تبدیل گشت خصوصا در اظهار نظر جنجالی و دروغین که اعلام کردید دریاچه هامون پرآب گشته با استفاده از دوربین های بسیار و فیلمبرداری از گودالهای آبگیری شده ی کوچک، تلاش نمودید این دروغ را اثبات کنید.
اقای مدیر
با گذشت مدتها از آن اظهار نظر بار دیگر نام شما بر سرزبانها افتاد که در حرکتی زشت وناپسند اقدام به کتک کاری با همکار خود، آنهم همکاری که از دستگاه دیگری مهمانتان و در مجموعه شما مشغول به کار بود و از جثه کوچکی برخوردار بود، نمودید.

فکر کرده اید که این اعمال آثار بدی در پی نخواهد داشت و تعجب مان ازین است که چطور طی مسیر دو هزارکیلومتری از لرستان به زاهدان فرصت فکر کردن،آرام شدن و منصرف شدن از تصمیم زشتتان را نداشتید که پیامبر اسلام می فرماید: در مواقع عصبانیت صبر پیشه کنید و صلوات بفرستید تا خشم تان فروکش کند،یعنی در ۲۰ ساعت راه وقت نداشتید با فرستادن صلواتی بر افکار نادرستتان غلبه کنید یا شاید اصلا پیروی از اخلاق دینی در منش تان نیست.
ادعای خدمت ،منش خدمت می خواهد که عملکرد چندساله تان خلاف آنرا ثابت کرده،گویا محیط زیست برایتان در درجه ی چندم اهمیت قرار دارد و مهمتر از آن بهره برداری بی رویه از امکاناتی ست که در اختیار دارید.
آیا بعد از این اعمال زشت روی برگشت بین مردمی که به آنها توهین کرده اید، دارید؟
امیدوارم قبل از پیش آمدن رخدادهای غیر قابل پیش بینی، خودتان این استان را ترک کنید و درخواستمان از متولیان این است که فردی جایگزین تان شود که ادب، منش واخلاق اصیل ایرانی داشته باشد البته متوجه هستیم پشتتان گرم است اما ما سیستانیها کوتاه بیا نیستیم.
در اخر طرف صحبتم منتخبین مردم سیستان درمجلس و بویژه دکتر شهریاری هستند که خواستاریم در این مورد دخالت کنند و با جنابعالی برخوردی مناسب انجام دهند تا دیگر شاهد نباشیم که کسی جرات کند به سیستان و سیستانی توهین کند درغیر اینصورت برای سیستانیهای تاریخ ساز ننگی فراموش نشدنی باقی خواهد ماند.

رضا نورا سیستانی

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=32316

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
 1. ایشان تحفهٔ نخبهٔ انتصابی مورد حمایت جناب استاندار هستند . شخصی که محیط اداره را با رینگ بوکس اشتباه گرفته است .

 2. آقای نورا جوان سیستانی
  هرچند اقدام زشت و حیوانی این مسوول وقت قابل قبول نیست اما لطفا از مدیر قبلی حمایت نکنید و از وی بپرسید جریان پنج میلیارد تومان دریاچه هامون چه شد و کاسه داغتر از آش نشوید

 3. اقای محمودی فقط بیا تا ببینیمت

 4. لشکر کشی مظلوم کشی ، از لرستان ارازل با خودش آورده که یک سیستانی را کتک بزند . دیگر وضعیت ما تا این حد رقت انگیز شده است .جناب دکتر شهریاری لطفاً پیگیری کنند وگرنه سیستانی ها دیگر در استان خودشان در ادارات هم امنیت نخواهند داشت . استاندار را بگو می گوید انگشت آقای مدیرکل به پیشانی آقای دهمرده اصابت کرده چرا مسئله را بزرگ می کنید .

 5. با سلام …… شده که …. می زنی …. و از سران سیستان خواهش می کنم پیکیری کنید تا برای بقیه درس عبرتی شود

 6. دمت گرم آقای نورا جناب مدیرکل کاسه کوزه توجمع کن بزن به چاک اینجا جای……………………..

 7. مدیر تازه کار و بی تجربه برایت متاسفیم که اینگونه ناشیانه رفتار کردی از نخست اشتباه شد که تو را مدیر کردند تو به درد همان … میخوردی

 8. با سلام خدمت همه
  متاسفم برای کارکنان آن اداره
  یعنی یه سیستانی غیور انجا نبوده که این ارازل را سرجایش بنشاند یا فقط نگاه میکردند یا فیلم میگرفتند.
  لر غیرتمند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  محمودی…………..
  بهتراست به سیستان نیایی چون مردم سیستان غیرتمند هستند.
  کارت بی جواب نخواهد بود حتی در لرستان
  برایتان متاسفم که دکتر عزیز ما چه خدمتی برای مردم شما کرد و شما چه فرهنگی از خود نشان دادید.