ستاد امنیت وزارت کشور اجازه احداث خط لوله نفت دراستان را نمیدهد!!

  • کد خبر : 19262
  • ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۰:۵۳
ستاد امنیت وزارت کشور اجازه احداث خط لوله نفت دراستان را نمیدهد!!

شهرگندمــــ : ستاد امنیت وزارت کشور اجازه احداث خط لوله نفت در منطقه سیستان وبلوچستان را نمیدهد علیرضا کدیور , مدیر عامل خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه جنوب شرق کشور ضمن اعلام این خبر  درگفتگو با ایلنا مدعی شده است : ستاد امنیت وزارت کشور اجازه احداث خط لوله نفت در منطقه سیستان و […]

شهرگندمــــ : ستاد امنیت وزارت کشور اجازه احداث خط لوله نفت در منطقه سیستان وبلوچستان را نمیدهد

علیرضا کدیور , مدیر عامل خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه جنوب شرق کشور ضمن اعلام این خبر  درگفتگو با ایلنا مدعی شده است : ستاد امنیت وزارت کشور اجازه احداث خط لوله نفت در منطقه سیستان و بلوچستان را نمی‌دهد.

علیرضا کدیور در پاسخ به اینکه چرا با وجود هزینه بر بودن و همچنین مشکلات زیست محیطی حمل نفت و فرآورده با تانکر در منطقه سیستان و بلوچستان خطوط لوله احداث نمی‌شود؟، گفت: با توجه به خطر اشرار در این منطقه ستاد امنیت وزارت کشور اجازه احداث خط لوله در این منطقه نمی‌دهد.

index

وی افزود: وزارت کشور به وزارت نفت دستور داده که برای احداث خط لوله وارد این منطقه نشود.

کدیور همچنین تصریح کرد: زمانی قرار بود این منطقه گاز کشی شود اما اشرار تمام دستگاه‌ها را به سرقت بردند و در نتیجه پروژه تعطیل شد.

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=19262

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. لعنت خدا بر اشرار که آسایش همشهریان خود را بر نمی تابند. کی این ها می خواهند بدانند با این کارها نان هم کیشان خود را هم می برند .در منطقه سرمایه گذاری نمی شود . خدایا خودت به این ها دانایی عطا بفرما .