خوش خیالی مقامات ایران و بد عهدی طالبان

  • کد خبر : 48199
  • ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
خوش خیالی مقامات ایران و بد عهدی طالبان
تصاویر ماهواره ای منتشر شده نشان دهنده ورود آب هیرمند در سایه خوش خیالی کشور و بدعهدی طالبان به شوره زار می باشد..

تصاویر ماهواره ای منتشر شده نشان دهنده ورود آب هیرمند در سایه خوش خیالی کشور و بدعهدی طالبان به شوره زار می باشد.

گندم خبر، در سفر ماه گذشته وزیر نیرو و هیئت همراه طالبان قول داده بودند که دیگر آب را به شوره زار منتقل نکنند، حرف های که تنها دستاوردش خیال خوش و ذوق زدگی مسئولان کشور بود.

آقای وزیر برخورد ساده با مشکلات بزرگ و باور چهار کلام حرف دروغ و گرفتن چند تصویر یادگاری و یک مصاحبه تلویزیونی برای این سفر کافی نبود و شما که از سابقه بدعهدی این حضرات مسلمان نما اطلاع داشتید چرا سند همکاری دو جانبه را به رشته تحریر نیاوردید؟

خود شما در گزاری به وجود و حضور کشورهایی که با ایران دشمنی دیرینه دارند در پشت صحنه این اتفاقات اشاره کردید، آیا جای نداشت که ضمانت محکم و معتبری از طالبان برای عمل به قولشان دریافت نمایید؟

دیپلماسی ضعیف و عدم اتحاد نمایندگان برای گرفتن حق قانونی مردم سیستان در سال های اخیر به تنهایی مردم ولایمتدار سیستانی را تا پای قربانی شدن پیش برده ، عزیزان مسئول و بزرگواران نماینده خاطرتان باشد که آن دنیا باید پاسخگوی تک تک رفتارهای خویش باشید.

بر اساس تصاویر ماهواره‌ای، گروهک طالبان همچنان آبی را که قرار بود به سمت ایران بیاید، به شوره زاری بیابانی منتقل می‌ کنند و به حرف های خود پایبند نیستند.

دستور آیت الله رئیسی به دو وزیر با همین سفر و بک گزارش عملکرد گویا تمام شده است و باید دولتمردان بترسند از روزی که مردم سیستان جلای وطن کنند و با مهاجرت از سیستان شهر سوخته ای دیگر بسازند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=48199
  • دیدگاه‌ها برای خوش خیالی مقامات ایران و بد عهدی طالبان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.