شهرگندمــــ : مساله پایان مهلت سه ماهه استاندار به ستاد بحران استانداری به اطلاع ایشان رسید و درخواست نمودیم که دراین خصوص اظهار نظر بفرمایند که آیا دراین خصوص پیشنهاداتی ارائه شده و آیا کاری مثبت نیز صورت گرفته است؟ برخلاف تصویر که فکر میکردیم این مساله به فراموشی سپرده شده است وقتی پاسخ ایشان […]

شهرگندمــــ : مساله پایان مهلت سه ماهه استاندار به ستاد بحران استانداری به اطلاع ایشان رسید و درخواست نمودیم که دراین خصوص اظهار نظر بفرمایند که آیا دراین خصوص پیشنهاداتی ارائه شده و آیا کاری مثبت نیز صورت گرفته است؟
برخلاف تصویر که فکر میکردیم این مساله به فراموشی سپرده شده است وقتی پاسخ ایشان را شنیدیم مطمئن شدیم که عدم اطلاع از نتایج این مهلت سه ماهه به عدم اطلاع رسانی و پیگیری رسانه ای مربوط میشود.
به گزارش شهر گندمـــ , استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از پیگیری و رصد این مساله مهم گفت : این مهلت و پیشنهادات مطرح شده منجر به نشستی در ستاد بحران شد و پیشنهاداتی ارائه شد که منتظر ابلاغ آن هستیم , بخشی از آن نیز طی نامه ای به معاونت راهبردی اجرایی گردیده است , همچنین از طریق وزیر محترم کشور پیگیر هستیم تا این مساله در برنامه ششم قرار گیرد.
 
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه