بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان با حضورمعاون رئیس جمهور

  • کد خبر : 19816
  • ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۴
بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان با حضورمعاون رئیس جمهور

شهرگندمــــ : آخرین اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاههای اجرایی در رابطه با مصوبات سفر رییس جمهوری به سیستان و بلوچستان با حضوردکتر ‘محمد شریعتمداری’ معاون اجرایی رییس جمهوری بررسی شد. به گزارش شهرگندمــ به نقل از روابط عمومی استانداری , نشست تخصصی بررسی روند اجرای مصوبات و وعده های رییس جمهوری با حضور معاون اجرایی […]

شهرگندمــــ آخرین اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاههای اجرایی در رابطه با مصوبات سفر رییس جمهوری به سیستان و بلوچستان با حضوردکتر ‘محمد شریعتمداری’ معاون اجرایی رییس جمهوری بررسی شد.

139111090001753

به گزارش شهرگندمــ به نقل از روابط عمومی استانداری , نشست تخصصی بررسی روند اجرای مصوبات و وعده های رییس جمهوری با حضور معاون اجرایی رییس جمهور، استاندار، معاونان استاندار و مدیران کل دستگاههای اجرایی برگزار شد.
استاندار سیستان و بلوچستان در نشست بررسی روند اجرای برنامه سفر هیات دولت به استان تاکیدکرد: مسوولان باید به سمتی حرکت کنند که زمینه فعالیت بخش خصوصی و جذب افراد مستعدی که ترک استان کرده اند، بیشتر از قبل مهیا شود.
مهندس ‘علی اوسط هاشمی’ افزود: این نوع نگاه می تواند زمینه حضور جمعی کارآفرینان را در مناطق مختلف سیستان و بلوچستان با هدف توسعه فراهم کند.
وی اظهار داشت: تا کنون اقدامات خوبی در زمینه توسعه فرودگاهها، بندرچابهار، راه آهن چابهار-زاهدان-مشهد، گاز، پتروشیمی، معادن و آبیاری تحت فشار در استان انجام شده است که ادامه این روند نیاز به نگاه ویژه دولت دارد.
وی گفت: در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه باید به جهش انفجاری استان بیاندیشیم.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=19816

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. توسعه فرودگاه چابها- راه آهن و…. به سیستان چی می ماسه ؟!! وخی یره برو پی کارت!!!!!