با درایت پرسنل آتش نشانی خودکشی در زابل ناکام ماند

 • کد خبر : 32487
 • ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸
با درایت پرسنل آتش نشانی خودکشی در زابل ناکام ماند

گندم پرس: ساعاتی قبل در محل پل هوایی روبه روی بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان زابل فردی قصد خودکشی داشت که با دخالت نیروی انتظامی و پرسنل آتش نشانی ناکام ماند. به گزارش گندم پرس در این حادثه دختری حدود ۲۴ساله که تلاش داشت به زندگی خود پایان ببخشد درست در زمانی که قصد به پایین […]

گندم پرس: ساعاتی قبل در محل پل هوایی روبه روی بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان زابل فردی قصد خودکشی داشت که با دخالت نیروی انتظامی و پرسنل آتش نشانی ناکام ماند.

به گزارش گندم پرس در این حادثه دختری حدود ۲۴ساله که تلاش داشت به زندگی خود پایان ببخشد درست در زمانی که قصد به پایین انداختن خود را داشت با شهامت و جوانمردی یکی از پرسنل خدوم آتش نشانی شهرستان گرفته شد و نتوانست هدف خود را به سرانجام برساند.

آتش نشان عباس خمر یکی از پرسنل آتش نشانی شهرستان زابل می باشد که توانست درست در زمانی که دختر قصد داشت خود را به پایین بیاندازد با استفاده از تجارب خود و با گرفتن وی نگذارد این دختر به هدف خود که همان خودکشی می باشد دست یابد.

جا دارد در پایان از پرسنل نیروی انتظامی و پرسنل خدوم آتش نشانی شهرستان، بخصوص عباس خمر آتش نشان مرکز آتش نشانی شهرستان زابل تشکر و قدر دانی نمود.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=32487

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 14در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۴
 1. اااا ااااااافرین براین پرسنل غیور .

 2. همین کارهارو،توزابل کم داشتیم،

  • خخخخخخخ
   اقا ما از آقای خمر با درایت تشکر داریم و اینکه زندگی خصوصی هرکس بخودش مربوطه

 3. فقط بفرمایید خواسته و هدف ایشون چی بوده. خواسته شو برآورده کنید تا دوباره از این کارها نکند.. والا دیر یا زود اقدام به خودکشی خواهد کرد.

 4. خدا خیردهد به اقای خمر

 5. این پایان ماجراست به نظر شما ؟ اگر دلیل خودکشی رفع نشه چی ؟
  نباید روانشناسی بشه ؟

 6. بو ده ده

 7. با سلام
  ماز آقای عباس خمر و برادرشان علیرضا خمر به خاطر دلسوزی نسبت به مردم سیستان تشکر میکنیم

 8. علل خودکشی ،ارائه راهکارههای لازم

 9. اى ول،نمردیم.توزابل هم قهرمان پیداشد.

 10. خدا خیر بده این برادر عزیز رو.ولی ریشه یابی باید بشه علت خودکشی چون اگر تصمیمش قطعی باشه دنبال یه راه دیگه برا خودکشی میگرده و دست بردار نیست.به نظر من علت اکثر افسردگی جوونا که منجر به خودکشی میشه بیکاریه.

  • باسلام.ازهمه دلیرمردان سیستان به خصوص اقای خمر بزرگوارتشکرمیشودوپیشنهادمیگرددتامسئولین دنبال ریشه یابی باشندتامادردارلولایه سیستان چنین مواردی نداشته باشیم

 11. افرین رستم خمر

 12. افرین بر ریز علی فداکار
  ولی اون دختر کارشو میکنه