شهرگندمــــ : از همان ابتدای شروع بکار مجدد و زمانی که برنامه سرزده فکر میکردم , مطمئن بودم که این برنامه و حکایت هایش اگر چه جذاب و خواندنی و دیدنی خواهد شد اما مسائل دردناک و تاسف آوری را نیز برای ما روشن خواهد کرد. امروز صبح وقتی برای تهیه گزارش اولین برنامه سرزده […]

شهرگندمــــ : از همان ابتدای شروع بکار مجدد و زمانی که برنامه سرزده فکر میکردم , مطمئن بودم که این برنامه و حکایت هایش اگر چه جذاب و خواندنی و دیدنی خواهد شد اما مسائل دردناک و تاسف آوری را نیز برای ما روشن خواهد کرد.

امروز صبح وقتی برای تهیه گزارش اولین برنامه سرزده شهرگندمـــ حرکت میکردیم , در راه خیلی نگران این مساله بودم که چه خواهد شد و مشکلات و کوتاهی های که دیده می شود به چه شکل منعکس و به چه شکل پیگیری تا شاید حل شود.

بله , سـرزده به اداره گمرک زابل رفتیم تا مثلا به مشکلات پیش روی تجار گریزی بزنیم و از مدیران مربوطه راه حلهای جهت حل آنها بیابیم , با صحنه ای تاسف برانگیز مواجه شدیم , این اداره تعطیل بود !!!!!!!!!!!!

Download-Button8

درنگاه اول این تعطیلی و اینکه نگهبان گفت : کسی در اداره نیست و اگر کاری دارید به گمرک میلک مراجعه کنید , بنظرم ساده رسید اما وقتی دوباره علت را جویا شدم گفت : تقریبا میتوان گفت : که گمرک زابل تعطیل شده و کارکنان آن نیز به گمرک میلک منتقل شده اند گفتم : چند وقت است که این اتفاق رخ داده گفت : …………….

تماس تلفنی که با مدیر گمرک زابل داشتیم ایشان این مساله را تائید و گفتند که محل کار ما نیز به میلک منتقل شده است و گمرک زابل عملا تعطیل شده است.

این بود حکایت سرزده اول . امیدواریم در سرزده های بعدی خبرهای خوشی برای داشته باشیم.

شهرگندمـــ : متاسفانه گویا زمینه سازی جهت تعطیلی گمرک زابل از مدتها قبل بوده و این مساله در سکوت رسانه ای رخ داده و هیچکس هم نبوده و نیست که دراین خصوص گلایه ای مطرح کند که به واقع چرا ؟؟؟

DSC05516-Recovered

پس از رای بر انحلال شرکت توسعه آب و خاک که درحال حاضر نمایندگان محترم و دیگر مسئولین پیگیر هستند تا این مهم رخ ندهد , حال با تعطیلی یکباره گمرک زابل مواجه شدیم که بسیار تاسف برانگیز بود .

سعی کردیم جهت پیگیری این موضوع با مدیرکل محترم گمرکات استان تماس برقرار کنیم اما متاسفانه ایشان پاسخگوی تلفن خود نبودند(چند تماس و در چند وقت متفاوت صورت گرفت)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه