افتتاح بزرگترین پل خرپایی کشور توسط استاندار در سرباز

  • کد خبر : 17569
  • ۰۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۳
افتتاح بزرگترین پل خرپایی کشور توسط استاندار در سرباز

شهرگندمــــ : پل دپکور بزرگترین پل خرپایی کشور به طول 180 متر با اعتباری  بالغ بر 65 میلیارد ریال با حضور استاندارسیستان و بلوچستان در سرباز به بهره برداری رسید . به گزارش شهرگندمـــ به نقل از روابط عمومی استانداری ، استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در شهرستان سرباز ، بزرگترین پل خرپایی کشور […]

شهرگندمــــ : پل دپکور بزرگترین پل خرپایی کشور به طول 180 متر با اعتباری  بالغ بر 65 میلیارد ریال با حضور استاندارسیستان و بلوچستان در سرباز به بهره برداری رسید .

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از روابط عمومی استانداری ، استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در شهرستان سرباز ، بزرگترین پل خرپایی کشور را مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد .

گفتنی است این پل که نقش بسیار مهمی در افزایش راحتی مردم دارد با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد ریال به طول 180 متر در شهرستان سرباز به بهره برداری رسید .

این پل ارتباط بین 30 هزار نفر از مردم منطقه سرباز را برقرار می کند و عرض پل به گونه ای است که دو خودرو به طور همزمان می توانند رفت و برگشت داشته باشند .

علاوه براین با احداث این پل ارتباط سه شهرستان نیکشهر ، فنوج و جنوب کرمان برقرار شده است  .

این پل یکی از پروژههای مهم و حساس است که در زمان سیلاب از قطع شدن ارتباط روستاهای غرب رودخانه پل جلوگیری میکند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=17569

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. اقای استاندار در بلوچستان افتتاح کن و بساز در سیستان شعار بده و جلسه بگذار …………!!!!!!!!!!!!!

    • فرزندم به متن توجه کن :ارتباط بین ۳۰ هزار نفر از مردم منطقه،ارتباط سه شهرستان نیکشهر ، فنوج و جنوب کرمان و از پروژههای مهم و حساس و لذت ببر که مردم استانت راحت شده اند از مشقت ، درد ورنج