آتشنشان فداکار جان شهروند سیستانی را نجات داد

  • کد خبر : 45671
  • ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳
آتشنشان فداکار جان شهروند سیستانی را نجات داد
مدیرعامل سازمان آتشنشانی شهرستان زابل گفت: آتشنشان فداکار علی سنچولی در حادثه آتش سوزی منزل مسکونی تقاطع خیابان هیرمند و شهید رجایی با ایثار و از خود گذشتگی جان یکی از حاثه دیدگان را نجات داد .

پودینه در گفتگو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: آتشنشان فداکار علی سنچولی در حادثه آتش سوزی منزل مسکونی تقاطع خیابان هیرمند و شهید رجایی شهرستان زابل با ایثار و از خود گذشتگی تمام ماسک تنفسی خود را به یکی از افرادی که در راه پله های ساختمان گیر افتاده بود میدهد.

 

وی افزود: این آتشنشان فداکار به دلیل استنشاق دود و گازهای سمی دچار حادثه می شود که خوشبختانه با تلاش پرسنل آتش نشانی و تیم پزشکی دوباره به زندگی بر می‌گردد که در حال حاضر در بیمارستان امیرالمومنین(ع) تحت مداوا می باشد .

 

وی بیان کرد: برخود لازم میدانیم از زحمات و تلاشهای صادقانه و فداکارانه تمامی پرسنل زحمتکش آتش نشانی تقدیر و تشکر نماییم.

 

به گزارش گندم خبر: سه شنبه ۳ بهمن ماه جاری, در پی آتش سوزی یک ساختمان دو طبقه در شهر زابل تقاطع خیابان هیرمند و خیابان شهید رجایی دو نفر مجروح و یک نفر فوت گردید. که دو نفر مصدوم این حادثه که دچار سوختگی و مسمومیت با منوکسید کربن ناشی از دود شده بودند، پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه توسط تیم های حاضر جهت ادامه درمان به بیمارستان امیرالمومنین علی(ع) زابل منتقل شدند و متاسفانه یک نفر هم علیرغم تلاش پرسنل اورژانس به علت مسمومیت با منوکسید کربن ناشی از دود آتش فوت شد .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=45671

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
  1. خدایش بیآمرزد و به خانواده آن مرحوم صبر دهد

  2. واقعا باید دست آتش نشان رو بوسید تشکر برادر

  3. اگر همه ما از خود گذشتگی داشتم شهر ما این نبود مسولین یاد بگیرن

  4. حالا اونهایی که میگن سازمان آتشنشانی سربار شهرداری هستند وهر سه ماه یکبار حقوق میدند و پنج برج هم بیمه معوقه دارند واقعا این حق یه آتش نشان هست

  5. خدابیمرزه

  6. متشکرم آتشنشانی ،،انسانیت یعنی همین

  7. سلام بر برادر فداکار . خداروشکر که برگشتید چون دنیای ما به آدمهای خوبی مثل شما احتیاج دارد. از خودگذشتگی یعنی این البته افرادی هستند که از خودگذشتگی میکنن و درخت ها و نهال هایی که مردم برای زیباسازی کوچه و محله خود میکارند و کمک بزرگی به شهرداری ها هستند این انسان های جان برکف اونها رو میکنن و میبرن خدا قوت دلاور خسته نباشی قهرمان