تاریخ : شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ Saturday, 4 February , 2023

جوانترین دانشیار دانشگاه زابل تجلیل شد

  • کد خبر : 33555
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۰۱
جوانترین دانشیار دانشگاه زابل تجلیل شد

گندم پرس: به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم از جوانترین دانشیار دانشگاه زابل دکتر محمد رضا اصغری پور چمن در محل کلاس درس تجلیل شد. دکتر محمد رکوعی معاون آموزشی دانشگاه که به مناسبت هفته معلم و تکریم مقام استاد به نمایندگی از هیئت رئیسه دانشگاه در محل کلاس درس دکتر اصغری پور حضور یافته بود، […]

گندم پرس: به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم از جوانترین دانشیار دانشگاه زابل دکتر محمد رضا اصغری پور چمن در محل کلاس درس تجلیل شد.

IMG_5870

دکتر محمد رکوعی معاون آموزشی دانشگاه که به مناسبت هفته معلم و تکریم مقام استاد به نمایندگی از هیئت رئیسه دانشگاه در محل کلاس درس دکتر اصغری پور حضور یافته بود، با اشاره به اهمیت و نقش انسان ساز معلمین و اساتید در پرورش فکری و روحی فرزندان این مرز و بوم که سرمایه های آینده کشور هستند، اظهار داشت: عزیز داشتن معلم در جامعه و کشور، عزیز و گرامیداشتن علم و تعالی و پیشرفت انسان است.

وی با تجلیل از تلاشهای ارزشمند علمی و پژوهشی دکتر اصغری پور گفت: ایشان در طی سه سال متوالی عنوان جوان ترین دانشیار دانشگاه را داشته اند که افتخاری ارزشمند بوده و شایسته تقدیر و سپاسگزاری است.

وی با اهدای گل و لوح یادبود از مقام علمی و پژوهشی دکتر اصغری پور قدردانی نمود.

در متن لوح یادبود تقدیمی از طرف دکتر موسی بهلولی، سرپرست دانشگاه، خطاب به دکتر اصغری پور آمده است:

“حمد وسپاس خدایی را که قلم را با سوگند خویش کرامت بخشید و به نوشته ها شرف داد، اکنون که پس از چندین سال تلاش مستمر در عرصه های علم و پژوهش به عنوان جوانترین دانشیار دانشگاه زابل برگزیده شده اید، این موفقیت را به شما تبریک می گویم.

در این ایام که بزرگداشت مقام معلم است، ضمن شادباش این روز خجسته، بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از مساعی بی دریغ تان در ترویج علم و دانایی اعلام می دارم. رسالت همه ما ایجاد فرصت و فراهم ساختن امکان بروز و رشد استعداد و توانمندی های فکری و عملی برای جوانان این سرزمین برای داشتن ایرانی آباد، آزاد و پیشرو می باشد.

امید است همچنان اندیشه و قلم توانمند و علم و عمل زیبنده شما در جهت اعتلای فرهنگ و دانش ایران اسلامی استوار باشد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33555

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. نظرى ندارم