باحضور میرزاده رییس دانشگاه آزاد کشور مرکز رشد واحدهای فناور اقتصاد انرژی و محیط زیست واحدزابل به بهره برداری رسید.

  • کد خبر : 33482
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
باحضور میرزاده رییس دانشگاه آزاد کشور مرکز رشد واحدهای فناور اقتصاد انرژی و محیط زیست واحدزابل به بهره برداری رسید.

گندم پرس:  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: دانشگاههای آزاد اسلامی سیستان وبلوچستان حدود ۳۰ درصد آموزش عالی این استان را برعهده دارد که تاکنون ۷۴ هزار نفر در آن فارغ التحصیل شدند. حمید میرزاده در زابل اظهار داشت: این تعداد دانشجوی سیستان و بلوچستان در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان نقش دارند.وی […]

گندم پرس:  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: دانشگاههای آزاد اسلامی سیستان وبلوچستان حدود ۳۰ درصد آموزش عالی این استان را برعهده دارد که تاکنون ۷۴ هزار نفر در آن فارغ التحصیل شدند.

حمید میرزاده در زابل اظهار داشت: این تعداد دانشجوی سیستان و بلوچستان در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان نقش دارند.
وی اظهار داشت: مراکز دانشگاه آزاد در هر منطقه ای از استان که استعداد بالایی از نظر اقلیمی و توانایی نیروی انسانی داشته باشد توسعه پیدا می کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از کشت گلخانه ای در ۲۹ هکتار از اراضی سیستان وبلوچستان خبرداد و گفت: این گلخانه ها با نانو موادها تجهیز می شوند به طوری که از نظر کیفیت بهتر و از لحاظ اقتصادی در آمد داشته باشند.
میرزاده با اشاره به تشکیل هیات امنای دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان در واحد زابل افزود: تاسیس مراکز تحقیقاتی جدید، شهرک های فناوری در دانشگاه آزاد زاهدان و زابل، ایجاد آموزشکده سما در شهرستان سرباز، پشتیبانی واحد سیستان وبلوچستان از واحد در دست احداث در کشور عمان، جذب هیات علمی، توسعه شرکت های دانش بنیان و ایجاد مراکز رشد در استان در این نشست بررسی شد.
وی یکی از برنامه های اصلی دانشگاه آزاد را تکیه بر درآمدهای غیر شهریه دانست و تاکید کرد: دانشگاه آزاد این اختیار را دارد که هر دانشجویی که تقاضای تخفیف و تخصیص شهریه را داشته باشد آن واحد درصدی از شهریه را تخفیف دهد.
مرکز رشد واحدهای فناور اقتصاد انرژی و محیط زیست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل امروز با حضور آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسوولان استانی در این شهرستان به بهره برداری رسید.ایرنا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33482
  • دیدگاه‌ها برای باحضور میرزاده رییس دانشگاه آزاد کشور مرکز رشد واحدهای فناور اقتصاد انرژی و محیط زیست واحدزابل به بهره برداری رسید. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.