گندم پرس: درد دل ارسالی در بیان مشکلات، انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان گرامی بدون هیچ گونه تغییری در سایت و کانال تلگرامی گندم پرس(گندم خبر)  منتشر خواهد شد. یکی از شهروندان با ارسال متن زیر از از نهر آب در خیابان امام خمینی(ره) شهرستان زهک که مشکلات بهداشتی زیادی را بوجود آورده است اظهار گلایه نموده،متن ارسالی […]

گندم پرس: درد دل ارسالی در بیان مشکلات، انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان گرامی بدون هیچ گونه تغییری در سایت و کانال تلگرامی گندم پرس(گندم خبر)  منتشر خواهد شد.

یکی از شهروندان با ارسال متن زیر از از نهر آب در خیابان امام خمینی(ره) شهرستان زهک که مشکلات بهداشتی زیادی را بوجود آورده است اظهار گلایه نموده،متن ارسالی ایشان به شرح زیر می باشد؛

بنده علیرضا رخشانی از زهک هستم، خ امام خمینی(ره)، مدتی قبل از افتادن تیر برق روی ماشین همسایمون تو اینستگرام براتون عکس فرستادم ولی منتشر نشد.

IMG_20160412_090915

 

ما در کوچمون مشکل دیگه ای، که نزدیک ۶سال داریم با شهرداری و فرمانداری و بهداشت مکاتبه می کنیم ولی نتیجه نگرفتیم.

IMG_20160412_090845

IMG_20160412_091110
مشکل رد شدن نهر اب از کنار منازل و طی چند کیلومتر داخل زهک تا به مقصد خودش که روستای مره ای بیرون شهره برسه هم مشکل بهداشتی داره هم خطر جانی تقریبا سال قبل یه بچه کوچیک افتاد و جانشو از دست داد کلی هم جنجال شد بابتش اما زود فراموش شد براتون عکس میفرستم.

IMG_20160412_091143

IMG_20160412_091006

در مورد نهر اب با شهردار صحبت کردیم که فقط قسمتی که خطرناکه فعلا سرپوش بشه، جواب داد که از دست ما کاری بر نمیادو مارو به فرمانداری فرستاد.

گندم پرس از شهامت شهروندان گرامی در بیان مشکلات، انتقادات و پیشنهادات حمایت خواهد نمود و همانطور که مشاهده نمودید مطلب ارسالی بدون هیچ گونه تغییری به سمع و نظر شما همراهان گرامی رسید.

امیدواریم مسئولین شهرستان زهک در رٱس آن فرمانداری، شهرداری و اداره بهداشت در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل پاسخگو درد دل ارسالی این شهروند باشند.ان شاءالله

به امید سیستانی آباد

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه