استاندار سیستان و بلوچستان:معلم چشمه جوشانی است که از آن جز پاکی چیز دیگری نمی طراود.

  • کد خبر : 33450
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴
استاندار سیستان و بلوچستان:معلم چشمه جوشانی است که از آن جز پاکی چیز دیگری نمی طراود.

گندم پرس: استاندار سیستان و بلوچستان در دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز قصر قند گفت:هر روز، روز ارج نهادن به مقام شامخ معلم است واو چشمه جوشانی است که از تفکر ناب و خالصش جز پاکی چیز دیگری نمی طراود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان علی اوسط […]

گندم پرس: استاندار سیستان و بلوچستان در دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز قصر قند گفت:هر روز، روز ارج نهادن به مقام شامخ معلم است واو چشمه جوشانی است که از تفکر ناب و خالصش جز پاکی چیز دیگری نمی طراود.

IMG_20160430_141807
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان علی اوسط هاشمی با تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و تقارن آن با روز فرهنگ شهرستان قصرقند از معلمان به عنوان برجسته ترین الگوهای رفتاری و اخلاقی یاد کرد.

IMG_20160430_141734
وی تصریح کرد:نقش و رسالت معلمان در تربیت دانش آموزان منحصر به فرد است .
استاندار همچنین در این مراسم ضمن قدر دانی از مساعدت خیرین در زمینه مدرسه سازی اظهار داشت: موجی که از سوی خیرین بومی ایجادشده است را باید غنیمت شمرد زیرا اموزش وپرورش نیازمبرمی برای مشارکت مردم دارد.

IMG_20160430_141656
استاندارهمچنین از نماینده دانش اموزان قصرقند وساربوک که خواسته های دانش اموزان وفرهنگیان منطقه رابرای کاهش فاصله آموزشی مطرح کرده بود قدر دانی کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33450
  • دیدگاه‌ها برای استاندار سیستان و بلوچستان:معلم چشمه جوشانی است که از آن جز پاکی چیز دیگری نمی طراود. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.