تاریخ : سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 31 January , 2023

معاون برنامه ریزی امورعمرانی فرمانداری زابل منصوب شد

  • کد خبر : 33335
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۳
معاون برنامه ریزی امورعمرانی فرمانداری زابل منصوب شد

گندم پرس: در حکمی از سوی استانداری استان سیستان وبلوچستان مهندس نظر دیودل به عنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان زابل منصوب شد. به گزارش  گندم پرس در بخشی از این حکم آمده است : امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تجارب مفید خویش در انجام مسئولیت محوله در راستای […]

گندم پرس: در حکمی از سوی استانداری استان سیستان وبلوچستان مهندس نظر دیودل به عنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان زابل منصوب شد.

به گزارش  گندم پرس در بخشی از این حکم آمده است : امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تجارب مفید خویش در انجام مسئولیت محوله در راستای سیاست های نظام و دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

مهندس ن‍ــ‍ظ‍ر دی‍ودل دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران گرایش مهندسی سازه می باشد، از جمله سوابق وی می توان به مهندس مح‍اسب و ناظر راههای روستایی و مسئول مطالعات مهندسی بهداشت در سازمان جهاد سازندگی اسبق ، رئیس اداره عمران و صنایع روستایی جهاد سازندگی شهرستان زاب‍ـل، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان زابل طی سالهای ۸۲تا اوایل ۸۵ ، مدیر عامل شرکت جهاد نصر استان ، عضو هیئت مدیره و مدیر عامل تعاونی اعتبار کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان و کارشناس مسئول تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی (مدیریت آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی استان ) اشاره کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33335
  • دیدگاه‌ها برای معاون برنامه ریزی امورعمرانی فرمانداری زابل منصوب شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.