تاریخ : سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 31 January , 2023

توجه به جوانان در استان جدی گرفته نمی شود

  • کد خبر : 33324
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶

گندم پرس: مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه هیچ یک از ۲۸  دستگاه استان برای فعالیت جوانان وارد عمل نشده اند. حسین ثوری در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان عنوان کرد: امروز نقش جوانان در کشور بسیار حائز اهمیت است و این اهمیت می طلبد تا مهمترین اقدامات در این حوزه صورت گیرند. وی  با اشاره […]

گندم پرسمدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه هیچ یک از ۲۸  دستگاه استان برای فعالیت جوانان وارد عمل نشده اند.

حسین ثوری در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان عنوان کرد: امروز نقش جوانان در کشور بسیار حائز اهمیت است و این اهمیت می طلبد تا مهمترین اقدامات در این حوزه صورت گیرند.

وی  با اشاره به اینکه طی سال ۹۴ از طریق ایجاد سمن های مختلف به دنبال ایجاد ارتباط با جوانان بوده ایم اذعان کرد: در پایان سال ۹۳ تنها ۳ سمن در استان فعال بود اما خوشبختانه این میزان در حال حاضر به ۹۴ سمن فعال در حوزه های مختلف رسیده که این نیز خود باعث ایجاد رضایتمندی در میان جوانان شده است.

ثوری ادامه داد: متاسفانه در قبال اقدامات سمن ها بودجه قابل قبولی در اختیار جوانان قرار نگرفته است به گونه ای که این سمن ها توانسته اند بیش از یک میلیارد تومان بهره داشته باشند اما تنها در دو بازه زمانی دو مبلغ ۲۰ و ۱۲ میلیون تومانی به سمن ها اختصاص داده شده بود.

وی اذعان کرد: متاسفانه بحث و توجه به جوانان در میان دستگاه های استان جدی گرفته نمی شود و تاکنون هیچ یک از ۲۸ دستگاه استان برای فعالیت جوانان وارد عمل نشده اند لذا باید برای حل این مقوله اقدامات لازم صورت پذیرد تا دستگاه های جوانان را مورد حمایت خود قرار دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان گفت: یکی از مباحث مهم برای جوانان ایجاد سمن سرای برای آنان است تا بتوانند با حضور در این مکان ارتباطات بیشتری داشته باشند که در این خصوص ساختمانی در نظر گرفته شده اما این ساختمان به دلیل مشکلات موجود نیمه کاره مانده است و تاسیس آن می تواند کمک بسیاری به گرد هم آیی و اقدامات جوانان داشته باشد./خبرگزاری ایسنا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33324
  • دیدگاه‌ها برای توجه به جوانان در استان جدی گرفته نمی شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.