تاریخ : سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 31 January , 2023

افتخار آفرینی مردم سیستان و بلوچستان بر هیچ شخصی پوشیده نیست

  • کد خبر : 33317
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
افتخار آفرینی مردم سیستان و بلوچستان بر هیچ شخصی پوشیده نیست

گندم پرس: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: افتخار آفرینی مردم این دیار در راستای ایجاد امنیت برای جمهوری اسلامی ایرانی بر هیچ کس پوشیده نیست.  عباس پالاش صبح امروز در جمع خانواده شهدای مهرستان اظهار داشت: مردمان این دیار بارها و بارها مرزداری و پاسداری از مرزهای ایران عزیز را در […]

گندم پرس: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: افتخار آفرینی مردم این دیار در راستای ایجاد امنیت برای جمهوری اسلامی ایرانی بر هیچ کس پوشیده نیست.

 عباس پالاش صبح امروز در جمع خانواده شهدای مهرستان اظهار داشت: مردمان این دیار بارها و بارها مرزداری و پاسداری از مرزهای ایران عزیز را در طول تاریخ نشان داده اند.

وی افزود: این حضور آگاهانه و با بصیرت مردم شیعه و سنی می تواند الگوی مقاومت و ایستادگی برای جوانان ایران اسلامی باشد چرا که مردمان  در این دیار با بصیرت بالا به بهترین شکل در برابر توطئه ها ایستاده اند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان بیان کرد: می بینیم علی رغم تلاش های گسترده دشمنان در قامت جنگ نرم طی ۱۵ سال اخیر بر علیه این خطه، هوشیاری و آگاهی مردم سدی در برابر سهم خواهی آنان است.

وی افزود: مردم شیعه و سنی با همدلی و همراهی جلوه های زیبایی از مقاومت و فداکاری را در این دیار مرزنشین نشان دادند، دشمن نیز از همین وحدت و همدلی در هراس است.

پالاش گفت: با نگاهی کوتاه به اقلیم جغرافیایی این خطه می بینیم که مردمان این دیار هم زمان در چند جبهه مبارزه با مواد مخدر، شرارت ها، قاچاق کالا و مقابله با توطئه های جنگ نرم ایستاده اند تا تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران تحت شعاع قرار نگیرد.

وی تاکید کرد: باید این حضور را پاس داشت و قدردان خانواده شهدایی بود که چنین تفکری را در میان جامعه جاری و ساری کردند که فرزندشان با عبور از خود جانش را در راه دفاع از وطن هدیه می کند./خبرگزاری مهر

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33317
  • دیدگاه‌ها برای افتخار آفرینی مردم سیستان و بلوچستان بر هیچ شخصی پوشیده نیست بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.