تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

کارمند مضروب محیط زیست سیستان و بلوچستان: با عذرخواهی رسمی آقای مدیرکل از شکایتم صرف نظر می کنم

 • کد خبر : 32961
 • ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
کارمند مضروب محیط زیست سیستان و بلوچستان: با عذرخواهی رسمی آقای مدیرکل از شکایتم صرف نظر می کنم

گندم پرس: ذی حساب محیط زیست سیستان و بلوچستان که چندی پیش توسط مدیرکل این سازمان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود گفت: با عذرخواهی رسمی آقای محمودی مقابل همه همکاران از شکایتم صرف نظر می کنم.   دهمرده ذی حساب مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مدیرکل محیط زیست شب گذشته شخصا […]

گندم پرس: ذی حساب محیط زیست سیستان و بلوچستان که چندی پیش توسط مدیرکل این سازمان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود گفت: با عذرخواهی رسمی آقای محمودی مقابل همه همکاران از شکایتم صرف نظر می کنم.
 
دهمرده ذی حساب مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مدیرکل محیط زیست شب گذشته شخصا به منزل وی برای عذرخواهی مراجعه کرده بود گفت: به دنبال این هستیم که این موضوع با نشست طایفه ای و فامیلی حل شود.
 

وی ادامه داد: در صورت عذرخواهی رسمی آقای مدیرکل محیط زیست در حضور همه همکاران محیط زیست، بزرگان طایفه دهمرده و برخی از همکاران اداره مالیات بنده از شکایتم صرف نظر می کنم.

دهمرده در پایان گفت: قرار است در نشستی با حضور بزرگان طایفه این موضوع ختم به خیر شود.
گفتنی است پایان اسفنده ۹۴ بود که دهمرده ذی حساب محیط زیست سیستان و بلوچستان از ضرب و شتم خود توسط مدیرکل این سازمان پرده برداشت و در آن زمان گفته بود: آقای مدیرکل از بنده در خواست مطالبه وجهی غیرقانونی برای سفر به خارج از کشور داشتند و وقتی با این درخواست مخالفت کردم مورد ضرب و شتم وی قرار گرفتم./عصرهامون
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32961

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 9در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۹
 1. واقعااتفاق جالبى بود،وبایدبنظرم ازشکایت تون،نگذریدتااین افرادادب وتنببه بشن.

 2. به همین راحتی و به همین سادگی.
  قانون جدید استان. بزن و برو عذرخواهی کن.
  این مدیر کل با این حرکت خود در استان خود اسطوره شده است و در استان ما یکه زن میدان. بزن و برو. آفرین بر مدیر کل

 3. آفرین

 4. حتماًتدبیراین بوده که سیلی بخورد

 5. برو بابا اول و آخرش مجبور می شوی رضایت بدهی. اگر رضایت ندهی در آینده موقعیت شغلی ……

 6. امیدوارم دیگه شاهد چنین حرکات زشتی از سوی مدیران ارشد استان نباشیم.و از استاندار میخواهیم که هر چه سریعتر این مدیر معلوم الحال رو برکنار کنه.تا درس عبرتی بشه برای دیگران.

 7. هههههههههههههه دیدین همه به حرف من می رسید ! چند روز دیگه گندم پرس تیتر می زنه رضایت کارمند مورد نظر جلب شده البته این رضایت قبلا گرفته شده و شما اطلاعات کافی ندارید و خودتو داری خراب می کنی گندم جان ! چرا کاسه داغتر از آش می شوی ؟
  گندم پرس بدون سانسور منتشر کن ! حواست باشه تازگی ها آمار سانسور شدن پیامههایم را زیاد کرده ای .نمی دونم از کی می ترسی ؟ خوف مکن و باکی نداشته باش. یادش بخیر مدیریت سابق گندم پرس . یونس خان اگر با اینجانب زاویه شدیدی داشت و جراتشو داشت و سانسورم نمی کرد!
  یونس خان برگرد

 8. بنده اگر بجای ذیحساب میبودم چنان درسی به مدیر کل میدادم که تا عمر داشته باشه جرات نکنه به یک سیستانی نگاه چپ کنه چه رسد به کتک کاری؟؟آقای دهمرده کارمند وزارت دارایی میباشند اصلا نیروی محیط زیست نیستند و وظیفه ایشان تطبیق پرداختها با قوانین و مقررات میباشد مدیر کل میتوانست به استناد به ماده ۹۱ قانون محاسبات عمومی مبلغ را دریافت نماید و احتیاج به درگیری فیزیکی نبود از یک مدیر کل از حرکت بعیده

 9. ایشون مظلوم واقع شده اند چرا که نخواستند حقوق بیت المال رو صرف خرج سفر خارج اقا و نفر دیگه ای که اصلا ربطی به محیط زیست ندارند (اقای دکتر ک ) بکنند ! دردود بر شرفت