گندم پرس: ذی حساب محیط زیست سیستان و بلوچستان که چندی پیش توسط مدیرکل این سازمان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود گفت: با عذرخواهی رسمی آقای محمودی مقابل همه همکاران از شکایتم صرف نظر می کنم.   دهمرده ذی حساب مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مدیرکل محیط زیست شب گذشته شخصا […]

گندم پرس: ذی حساب محیط زیست سیستان و بلوچستان که چندی پیش توسط مدیرکل این سازمان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود گفت: با عذرخواهی رسمی آقای محمودی مقابل همه همکاران از شکایتم صرف نظر می کنم.
 
دهمرده ذی حساب مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مدیرکل محیط زیست شب گذشته شخصا به منزل وی برای عذرخواهی مراجعه کرده بود گفت: به دنبال این هستیم که این موضوع با نشست طایفه ای و فامیلی حل شود.
 

وی ادامه داد: در صورت عذرخواهی رسمی آقای مدیرکل محیط زیست در حضور همه همکاران محیط زیست، بزرگان طایفه دهمرده و برخی از همکاران اداره مالیات بنده از شکایتم صرف نظر می کنم.

دهمرده در پایان گفت: قرار است در نشستی با حضور بزرگان طایفه این موضوع ختم به خیر شود.
گفتنی است پایان اسفنده ۹۴ بود که دهمرده ذی حساب محیط زیست سیستان و بلوچستان از ضرب و شتم خود توسط مدیرکل این سازمان پرده برداشت و در آن زمان گفته بود: آقای مدیرکل از بنده در خواست مطالبه وجهی غیرقانونی برای سفر به خارج از کشور داشتند و وقتی با این درخواست مخالفت کردم مورد ضرب و شتم وی قرار گرفتم./عصرهامون

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه