تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

ایمان و اتحاد مهمترین رمز آزادسازی خرمشهر بود

  • کد خبر : 42613
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۷:۵۶
ایمان و اتحاد مهمترین رمز آزادسازی خرمشهر بود

گندم خبر : عیسی نکویی رزمنده و جانباز دفاع مقدس اظهار کرد: عملیات بیت المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر شد از دهم اردیبهشت ماه ۱۳۶۱ آغاز و در سوم  خرداد همان سال منجر به آزاد سازی شهر خون یعنی خرمشهر شد که در همان سال امام فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد. وی افزود […]

گندم خبر : عیسی نکویی رزمنده و جانباز دفاع مقدس اظهار کرد: عملیات بیت المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر شد از دهم اردیبهشت ماه ۱۳۶۱ آغاز و در سوم  خرداد همان سال منجر به آزاد سازی شهر خون یعنی خرمشهر شد که در همان سال امام فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد.

وی افزود : در این عملیات تلفات بسیار ارزشمندی از دشمن گرفته شد و حتی قبل از آزادسازی این شهر مهم شخص صدام اعلام می کند که اگر ایرانی ها خرمشهر را توانستند آزاد کنند کلید بصره  را تحویل آنان خواهیم داد.

این کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: پس از آزادسازی خرمشهر توسط رزمندگان اسلام بسیاری از خبرگزاری جهان سکوت رسانه ای عجیبی را در پیش گرفتند .

وی ادامه داد : پس از گذشت چند روز از آزادی و مشورت دشمنان با یکدیگر خبرگزاری ها اعلام می کنند که شکست صدام در خرمشهر عقب نشینی تاکتیکی بوده است تا دشمن بتواند تجدید قوا کرده و به دیگر نقاط ایران حمله ور شود.

نکویی تصریح کرد: صدام پس از شکست در خرمشهر همانطور که پیشبینی می شد دیگر نتوانست راه نفوذی به ایران پیدا کند در نتیجه پس از  گذشت چند روز ار این عملیات شخص خود صدام شکست را پذیرفت و در نهایت خرمشهر در سوم خرداد آزاد شد.

این جانباز دفاع مقدس گفت : شهید گرانقدر محمد جهان آرا لحظات قبل از شهدات به هم رزمان خود می گوید : حواستان باشد ایمانتان سقوط نکند، اگر خرمشهر سقوط کرد می توان آن را پس گرفت اما ایمان و اتحاد از دست رفته را مجددا نمی توان پس گرفت./ندای هیرمند

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42613
  • دیدگاه‌ها برای ایمان و اتحاد مهمترین رمز آزادسازی خرمشهر بود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.