گندم خبر : شامگاه جمعه اختتامیه مسابقات والیبال به مناسبت هفته بسیج و جام سردار شهید لک‌زائی و شهید قدمی برگزار شد. مدیر سازمان بسیج کارمندان سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: امروز پنج آذر ماه سال روز تشکیل بسیج است و سی و هفتمین سالگرد بسیج را در خدمت امت حزب الله […]

گندم خبر : شامگاه جمعه اختتامیه مسابقات والیبال به مناسبت هفته بسیج و جام سردار شهید لک‌زائی و شهید قدمی برگزار شد.

مدیر سازمان بسیج کارمندان سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: امروز پنج آذر ماه سال روز تشکیل بسیج است و سی و هفتمین سالگرد بسیج را در خدمت امت حزب الله هستیم.

مسعود پناهی افزود: مسابقات مختلف از جمله شنا و والیبال جام شهیدان لک‌زائی و شهید مدنی که از ۲۵ آبان ماه امسال در زاهدان آغاز شده بود، به مدت ۱۰ روز ادامه داشت.

وی با بیان اینکه این دوره مسابقات در سالن ورزشی اداره‌کل زندان‌های استان برگزار شد، گفت: امشب فینال مسابقات بود و تیم‌های اول تا سوم و تیم منتخب اخلاق مشخص شد که از حضور همه ورزشکاران بسیجی در این رقابت‌ها قدردانی می‌کنیم.

مدیر سازمان بسیج کارمندان سیستان و بلوچستان ادامه داد: تعداد ۱۷ تیم در مدت فوق باهم به رقابت پرداخته و سبب ترویج بیش از پیش روحیه نشاط و شادابی در هفته بسیج شدند.

وی از همه مسئولان که برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها همکاری کردند، تقدیر و تشکر کرد.

مسئول اجرای برنامه‌ها و مسابقات ورزشی هفته بسیج استان نیز در این مراسم اظهار کرد: تیم‌های صنعت و معدن، راه و شهرسازی، زندان‌ها به ترتیب اول تا سوم شدند و تیم شرکت گاز نیز به عنوان تیم اخلاق معرفی شد.

حسن نکوئی افزود: این مسابقات به همت حوزه مقاومت صاحب الزمان(عج) ادارات کل استان برگزار شد.

در پایان این مسابقات از خانواده سردار شهید لک‌زائی تقدیر شد./خبرگزاری فارس

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه