گندم خبر:نخستین جشنواره فرهنگی فرخی سیستانی روز چهارشنبه هفتم مهرماه در محل آمفی تئاتر پردیس قدیم دانشگاه زابل برگزار می شود. موسسه فرهنگی هنری نی زار با همکاری و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهرداری و دانشگاه زابل با هدف معرفی و تجلیل از فعالان پژوهشی و فرهنگی سیستان جشنواره فرهنگی فرخی سیستانی را برگزار […]

گندم خبر:نخستین جشنواره فرهنگی فرخی سیستانی روز چهارشنبه هفتم مهرماه در محل آمفی تئاتر پردیس قدیم دانشگاه زابل برگزار می شود.

img_20160927_164627

موسسه فرهنگی هنری نی زار با همکاری و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهرداری و دانشگاه زابل با هدف معرفی و تجلیل از فعالان پژوهشی و فرهنگی سیستان جشنواره فرهنگی فرخی سیستانی را برگزار می کند و بناست در سال های آینده دوره های بعدی این جشنواره نیز برگزار گردد.

در نخستین دوره جشنواره فرخی سیستانی از هفت نفر از پژوهشگران و نویسندگان سیستانی که آثار و تالیفات فراوانی در حوزه فرهنگ، ادبیات، تاریخ، مذهب و جغرافیا دارند تقدیر خواهد شد.

از همه علاقمندان و دوستداران فرهنگ و هنر سیستان درخواست می شود در این مراسم حضور بهم رسانند.

لازم به توضیح است که این برنامه در ساعت ۷ شب(۱۹:۰۰) چهارشنبه هفتم مهرماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه زابل (سایت قدیم)برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه