تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

از چاله درآمده،به چاه افتادیم!! ساخت تپه های رفیعی به نام سرعت گیر در پی تصادف های جاده بنجار !

 • کد خبر : 33138
 • ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۴۱
از چاله درآمده،به چاه افتادیم!! ساخت تپه های رفیعی به نام سرعت گیر در پی تصادف های جاده بنجار !

گندم پرس: پس از حادثه رانندگی که در جاده بنجار رخ داد و منجر به فوت یک نفر شد، یک شبه و در اقدامی عاجل در مسیر منتهی به دانشگاه و در فاصله های چند متری خاکریزهایی سبز شده که بدون هیچ گونه علایم هشدار دهنده یا شب رنگ، باعث اختلال در رفت و آمد مردم […]

گندم پرس: پس از حادثه رانندگی که در جاده بنجار رخ داد و منجر به فوت یک نفر شد، یک شبه و در اقدامی عاجل در مسیر منتهی به دانشگاه و در فاصله های چند متری خاکریزهایی سبز شده که بدون هیچ گونه علایم هشدار دهنده یا شب رنگ، باعث اختلال در رفت و آمد مردم و وسایل نقلیه شده است.

گویا مسئولان ذی ربط به جای اصلاح نقاط حادثه خیز و تکمیل گارد ریل های بین جاده ای و بجای اینکه چاره ای برای رفع مشکل روشنایی این مسیر هر چند کوتاه ولی تاریک و ترسناک بیندیشند، درتصمیمی عجولانه با احداث سرعت گیرهایی که از هیچ گونه استانداردی تبعیت نمی کند مردم را غافل گیر کرده و تردد را در این مسیر دشوار نموده اند.

امیدواریم مدیران به جای اخذ تصمیمات عجولانه، چاره ای اساسی برای بهسازی این مسیر کوتاه و پر تلفات که هر ازچند گاهی باعث وقوع خسارات و سوانح مالی و جانی برای شهروندان می شود اندیشیده شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33138

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 11در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۱
 1. گاردریلها بایدادامه پیداکندتا فلکه دانشگاه آزاد

 2. دوستان بجای حل مساله صورت مسله رو پاک میکنند

 3. حقیقتا شما نابغه هستید. این راهکارتونو ( احداث خاک ریز به جای نصب علایم ایمنی و روشنایی)به سازمان های جهانی ارسال کنید تا به نام شما ثبت بشه. یه وقت یه نفر دیگه به نام خودش ثبت نکنه………..

 4. بااینکاربه مردم توهبن شده.شهردارى شعورمردم روزیرسوال برده،این بودراهکار؟

 5. سلام .بجایی که در هر پانصد متر یک سرعت گیر گذاشتن با نصب چند دوربین راهنما رانندگی و سرعت محدود شدت تصادفات جاده بنجار کم خواهد شد.

 6. شهرداری مچکریم !!!!
  از الان باید برای شورا بعدی نفر خبره پیدا کنیم !

 7. اون تو محدوده شهرداری نیست
  کار اداره راهه

 8. با سلام همیشه علاج واقعه رو قبل از وقوع میکن
  ولی توی زابل ما برعکس هست و هیچ موقع علاجی در کار نیست متاسفانه بعد از حادثه شنبه شب که اتفاق افتاد باید. مسئولین ما بفکر چاره ای برای روشنایی و گارد ریل میشدند اما سرعتگیر هایی زدند که در آینده ای نه چندان دور باعث اتفاقاتی و خسارات مالی و جانی دیگر را در پی خواهد داشت و منجربه فوت دها نفر و شاید صد ها نفر دیگر شود من به نوبه ی خودم از رئیس راه و شهرسازی و شهرداری و اداره برق تقاضا دارم که با یکدیگر به جای بحث و جدل در پی تعامل باشند وراهی در باره ی این کار بیاندیشند و به جای سرعت گیر از دوربین کنترل سرعت استفاده کنند

 9. مسئولین به فکر مردم باشید به جای اینکه کارهای بیهود میکنید ومیگوید میلیلردها خرج شده در صورتی که ۱۰۰میلیون هم خرج نکرده اید شهر را از این حالت در آورید به فکر سرسبزی ووسلامت مردم باشید.

 10. خجالت بکشید شورای شهر و شهدار بی فکر

 11. شهری خرابتر از زابل سراغ دارید