گندم خبر: صبح دیروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان نیمروز با حضور سردار حسین معروفی و جمعی از فرماندهان سپاه سیستان در نیمروز برگزار شد. فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این مراسم با بیان اینکه جنگ نرم دشمن جوانان ما را هدف قرار داده است، اظهار کرد: امروز ابزار […]

گندم خبر: صبح دیروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان نیمروز با حضور سردار حسین معروفی و جمعی از فرماندهان سپاه سیستان در نیمروز برگزار شد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این مراسم با بیان اینکه جنگ نرم دشمن جوانان ما را هدف قرار داده است، اظهار کرد: امروز ابزار جنگ دشمن ماهواره و مواد مخدر است.

سردار معروفی با بیان اینکه دشمن سعی دارد جوانان را از تلاش و پویایی به انزوا و بیراهه بکشاند، گفت: جوانان ما باید با حفظ و افزایش هوشیاری خود نسبت به این ترفندها، بر خلاف آنچه دشمن می‌خواهد حرکت کنند.

وی بر هوشیاری علما و روحانیون تاکید کرد و گفت: تفرقه‌اندازی میان مذاهب اسلامی به ویژه شیعه و سنی از اهداف دشمن برای خدشه وارد کردن به وحدت امت اسلام است.

در پایان این مراسم از تلاش ها و زحمات سرهنگ دوم پاسدار محمدرضا نخعی در مدت تصدی گری فرماندهی ناحیه نیمروز تقدیر شد و سرهنگ دوم پاسدار علی محبی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز معرفی شد.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه