گندم پرس :علی خانقایی  گفت با توجه به آغاز مسافرت های تابستانی، بهای بلیت اتوبوس های بین شهری مانند تعرفه های سابق محاسبه می شود و هیچ افزایش قیمتی نخواهد داشت.  مدیرکل حمل و نقل و پایانه هاسیستان وبلوچستان بیان کرد: سیستان وبلوچستان به دلیل داشتن ناوگان حمل و نقل خوب و جوان، تنها استان […]

گندم پرس :علی خانقایی  گفت با توجه به آغاز مسافرت های تابستانی، بهای بلیت اتوبوس های بین شهری مانند تعرفه های سابق محاسبه می شود و هیچ افزایش قیمتی نخواهد داشت.

 مدیرکل حمل و نقل و پایانه هاسیستان وبلوچستان بیان کرد: سیستان وبلوچستان به دلیل داشتن ناوگان حمل و نقل خوب و جوان، تنها استان تأمین کننده اتوبوس به تمام نقاط کشور برای مسیرهای رفت و برگشت است.

وی ادامه داد: در حال حاضر برنامه ای برای بهسازی و بازسازی اتوبوس های ناوگان وجود ندارد زیرا هنوز تسهیلات با سود کم ارائه نشده و خرید و بازسازی اتوبوس های ناوگان توجیه اقتصادی برای اداره حمل و نقل و پایانه ها ندارد.

خانقایی خاطرنشان کرد: همچنین قرار است کامیون هایی که به دلیل فرسودگی، مصرف سوخت آن ۵/۱ برابر استاندارد جهانی است، از رده فعالیت جاده ای خارج شود.

 وی تاکید کرد: از اول مهر امسال نیز GPS آنلاین روی تمام دستگاه های ناوگان نصب می شود تا بر اساس مسافت پیموده شده به آنها سوخت داده شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه ها سیستان وبلوچستان ادامه داد: همچنین طرح پیمایش سوخت از سال گذشته آغاز شده است و در حال حاضر سوخت در ناوگان حمل و نقل جاده ای براساس دو سهمیه پایه و عملکرد سوخت ناوگان به خودروها توزیع می شود./مهر

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه