تاریخ : سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 31 January , 2023

درد دل های مردمی؛ فاجعه ای باطعم اختلاف نظر در سیستان

 • کد خبر : 33121
 • ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰
درد دل های مردمی؛ فاجعه ای باطعم اختلاف نظر در سیستان

گندم پرس: یکی از مخاطبین و همراهان گندم پرس با ارسال متن از اختلاف نظر راهنمایی و رانندگی با پلیس راه خبر داد که در ادامه منجرب به پایانی تلخ برای یک شهروندشده است. حدود ساعت ۲۲:۰۰ شب گذشته در محور مواصلاتی زابل به بنجار تصادفی رخ داد که منجرب به فوت یک شهروند شد.در ادامه […]

گندم پرس: یکی از مخاطبین و همراهان گندم پرس با ارسال متن از اختلاف نظر راهنمایی و رانندگی با پلیس راه خبر داد که در ادامه منجرب به پایانی تلخ برای یک شهروندشده است.

حدود ساعت ۲۲:۰۰ شب گذشته در محور مواصلاتی زابل به بنجار تصادفی رخ داد که منجرب به فوت یک شهروند شد.
در ادامه متن درد دل ارسالی این را شهروند بدون هیچگونه تغییری به اطلاع شما همراهان و مخاطبین گندم پرس می رسانیم؛

فاجعه درسیستان:
تصادف دیشب جاده زابل به بنجارکه یک دستگاه پژو۴۰۵بایک تانکرمتعلق به اداره شهردارى برخورد، که خسارات فراوانى براى راننده پژو به همراه داشت،امابا سوال ازافرادى که شاهداین اتفاق تلخ بودند،پرده ازحقایقى تلخ وتعصف برانگیزبرداشته میشود.

IMG_20160417_122031

ماجراازاین قرارکه برخورد پژو۴۰۵باتانکرمنجربه زخمى شدن سرنشینان پژو میشود، که باتوجه به گزارش واعلام حادثه مامورین راهنمایى رانندگى درمحل حادثه وبعدازبررسى اعلام نظرایشان که تصادف خارج ازمحدوده خدمات شهرى اتفاق وبه پلیس راه گزارش میشود که مامورین راهنمایى ورانندگى باپلیس راه برسر حریم تصادف که خارج ازمحدوده خدمات شهرى است اختلاف نظردارند،

IMG_20160417_122110

که دراین بین راننده تانکرچون وسیله نقلیه متعلق به شهردارى ومدارک مالکیت درنزداین سازمان میباشد،فردى ماموربراى رساندن مدارک تانکر درصحنه تصادف میشود.که هنگام رسیدن درمحل، مبادرت به ردشدن ازجاده میکندکه حادثه تلخ اتفاق مى افتد.

IMG_20160417_122045
برخوردوحشتناک بایک دستگاه پژوه دیگرکه منجربه مرگ این انسان میشود،
واقعااختلاف نظروعملکردعجیب ازسوى راهنمایى رانندگى وپلیس راه،بایدبه این اتفاقات تلخ ختم شود.

غنی فروزان

امیدواریم در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، مسئولین و منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی در راستا اقدام عملی گام برداشته و جاده بنجار را نیزدریابند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33121

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 9در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۹
 1. بعداتصاویروعکاسى زیباى ایشون خبرهاى که دارى متن جالب هست روشاهدیم،خلاقیت درمتن وجمله بندى واقعازیباست.

 2. عجبا برای جریمه کردن فقط سریع تصمیم می گیرند بین علما اختلاف افتاده شگفت زده شدم خدا به خیر کنه سر صحنه یه تصادف دیگه یکی فوت شده به نظرم پژو اولیه که منجر به حادثه اول بوده مقصره چون از پشت به ماشین شهرداری زده

 3. واقعاگزارش ایشون،جالب است.

 4. و چقدر می تواند ان فردی که مامور را مجبور به تحویل مدارک به صورت حتمی می کند راحت بخوابد اگر مسلمان باشد عذاب وجدان ان را خیلی زود روانه قبرستان می کند واگرنه که به حساب ……….باید گذاشت.

 5. تا کی باید شاهد ماجراهای شبیه این باشیم. خیابان های شهر زابل و زهک خیلی خرابه و استاندارد نیست ولی جریمه های پلیس روز به روز بیشتر میشه.
  کاش همونطور که عوارض شهرداری و جریمه های پلیس بالا هسته استاندارد و کیفیت آسفالت خیابان ها هم بالا باشه.

 6. س .چیز جدیدی نبوده ونیست اگه غیرازاین باشد تعجب داره چیزی که زیاده انسان.قسمته

 7. بعضی رانندگان تایک مسیر صاف وآسفالت رامی بینند می خواهندپرواز کنند.برای ما همین چاله هاخوب است

 8. نام این سید مظلوم که قربا نی اختلاف نظر شده. و در حال انجام وظیفه. ودر. حین. خدمت بوده وبه عنوان شهیدجاده. بنجار نوشته شود شاید باری از شانه مسیو لینبر داشته شود وشب با وجدان اسوده بخو ابند. من دختر عموی مقتول هستم در استان آباد
  ‌ گیلان. زندگی می کنم خدا رحمت کند سید علی عمرانی نسب را.

 9. سلام عموی سید مظلوم و مهربان ما چه ناجوانمردانه کشته شدی عمو جان روحت شاد یادت گرامی