گندم پرس: اتفاقات عجیب در شبکه سه سیما در دو شب گذشته موجی از نارضایتی ها را در فضای مجازی به دنبال داشته است.   شبکه سه سیما را به دلیل پخش برنامه های جوان پسند می توان یکی از پر بیننده ترین شبکه های سیما دانست؛ در این بین پخش فوتبال های سراسر دنیا و […]

گندم پرساتفاقات عجیب در شبکه سه سیما در دو شب گذشته موجی از نارضایتی ها را در فضای مجازی به دنبال داشته است.
 IMG_20160623_001933

شبکه سه سیما را به دلیل پخش برنامه های جوان پسند می توان یکی از پر بیننده ترین شبکه های سیما دانست؛ در این بین پخش فوتبال های سراسر دنیا و همچنین  اطلاع رسانی از اتقاقات ورزشی در هر لحظه دلایل دیگر جذب مخاطب این شبکه می باشد.

در این بین با آغاز رقابت ای کوپا آمریکا و همچنین یورو ۲۰۱۶ علاقه مندان زیادی در شب های ماه مبارک رمضان به پای گیرنده های خود مینشینند تا از نتایج تیم های مورد علاقه خود آگاه شوند .

IMG_20160623_001905

با این حال با حساس شدن رقابت های این دو جام معتبر در دنیا دو شب پیاپی است که بینندگان شبکه سه تجربه جدیدی را کسب نموده اند.

در حالی که  بار ها زمان پخش فوتبال ها از این شبکه اعلام می شود در لحظه آغاز بازی ها  به طرز عجیبی برنامه های خود را باعنوان پخش فوتبال زنده زیرنویس کرده اما در واقع به پخش مسابقات موتورسواری و فیلم های سینمایی در ۹۰ دقیقه فوتبال پرداخت تا موجی از نارضایتی ها را در فضای مجازی از سوی ورزش دوستان به دنبال داشته باشد.

این اتفاقات در حالی رقم میخورد که برخی ها از طریق بعضی از نرم افزار های پخش آنلاین توانسته اند موفق به دیدن پخش مستقیم رقابت های فوتبالی از طریق اینترنت بشوند؛ حال باید پی برد که استان سیستان و بلوچستان که جزو استان های محروم بشمار میرود آیا از دیدن فوتبال هم محروم ماند؟

حال هیچ مشخص نیست که علت قطع فوتبال از سوی شبکه سه سیما به چه دلیلی بوده است و سوال اینجاست که آیا این قطعی دوشبه فوتبال فقط به استان سیستان و بلوچستان  مربوط می شود و یا در دیگر استان ها نیز این اتفاق عجیب رخ داده است.

باید در طی روزهای آینده منتظر پاسخی از سوی مدیران این شبکه بود تا دلیل گرفتن لذت شب های قوتبالی از ورزش دوستان سیستانی چه بوده است./ندای هیرمند

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه