گندم پرس: روش های سنتی پخت نان در زابل این روز ها رونق زیادی پیدا کرده و کسب و کار دیگر نانوا داران را با مشکلاتی روبه رو کرده است. جهانتیغ یکی شهروندان با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس از باز شدن نانوایی های محلی که هیچگونه مجوزی برای فعالیت ندارند خبر داد که […]

گندم پرس: روش های سنتی پخت نان در زابل این روز ها رونق زیادی پیدا کرده و کسب و کار دیگر نانوا داران را با مشکلاتی روبه رو کرده است.

جهانتیغ یکی شهروندان با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس از باز شدن نانوایی های محلی که هیچگونه مجوزی برای فعالیت ندارند خبر داد که در ادامه متن ارسالی را بدون هیچگونه تغییری به استحضار شما مخاطبین گرامی می رسانیم.

آقا یه نفر به درد دل جماعت نانوا هم گوش بده که جماعت نانوایی دار چه گناهی کردن که صبح که از خواب پا میشن در چند قدمی محل کسب و کارشون یه قارچ به نام نان محلی افتتاح میشه که هیچ علاجی هم نداره.

هیچ کسی هم جوابگوی این مساله نیست به هر ارگانی هم مراجعه می کنیم میگن که هیچ گونه مجوزی نداره اگه مجوز ندارن پس چطور فعالیت میکنن؟؟؟

نانوا جماعت چه گناهی کرده که با سرمایه های کلان اشتغالزایی کرده و الان یه نفر با یک تنور گلی و دوتا کپسول باعث شده که کسب و کارش رو به ورشکستی باشد؟؟

از مسئولین محترم تقاضای رسیدگی داریم در این زمینه با تشکر از سایت گندم پرس – جهانتیغ

جهانتیغ در پاسخ سوال خبرنگار گندم پرس درباره مجوز داشتن نانوایی های محلی گفت: ملاک برای تایید مجوز بهداشتی هست که متاسفانه هیچ کدام ندارند و از لحاظ بهداشتی شرایط خوبی را سپری نمی کنند.

وی در ادامه گفت: بالغ بر صد نانوایی محلی در زابل وجود دارد که هیچ گونه مجوزی برای فعالیت ندارند.

با توجه به عدم داشتن مجوز توسط نانوا داران محلی لازم است شورای آرد و نان شهرستان زابل برای حل و پیگیری وارد عمل و موضوع فوق را مورد بررسی قرار دهند.

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم پرس و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه