گندم پرس: درد دل ارسالی یکی از شهروندان نشان از پر بار بودن اسامی و آدرس منزل برای فروش در بنگاههای شهرستان زابل می باشد که در ادامه متن این درد دل کوتاه را به استحضار شما مخاطبین و همراهان گرامی می رسانیم. سلام میخواستم راجب به وضعیت مسکن در زابل بگم، در زابل توی هر […]

گندم پرسدرد دل ارسالی یکی از شهروندان نشان از پر بار بودن اسامی و آدرس منزل برای فروش در بنگاههای شهرستان زابل می باشد که در ادامه متن این درد دل کوتاه را به استحضار شما مخاطبین و همراهان گرامی می رسانیم.

سلام میخواستم راجب به وضعیت مسکن در زابل بگم، در زابل توی هر بنگاه املاک که میری ۵۰ مورد فروش وجود داره ودریغا از یک مورد اجاره تازه اگر هم وجود داشته باشد سر از ۷۰۰ هزار و یک میلیون در میاره مسئولین به فکر زابل باشید که داره از دست میره.

با تشکر از همه شما سنچولی از زابل

همانطور که خواندید بیشترین موارد در بنگاههای املاک متعلق به فروش می باشد و این نشان از عزم برخی از مردم برای مهاجرت از سیستان می باشد و می طلبد مسئولین وقت، زنگ هشدار زده شده را شنیده و برای این معضل راهکار اساسی مدنظر خویش قرار دهند.

بخش دیگر صحبت به اجاره بالای منازل مسکونی در زابل اختصاص داده شده است که این امر باید مورد نظارت بیشتر صنف مورد نظر قرار و ساماندهی لازم دراین خصوص انجام شود.

به امید سیستانی آباد

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم پرس و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه