مسئولان به توسعه راه‌های روستایی توجه کنند/ راه‌های روستایی شهرستان هیرمند توسعه یابد

  • کد خبر : 33101
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
مسئولان به توسعه راه‌های روستایی توجه کنند/ راه‌های روستایی شهرستان هیرمند توسعه یابد

گندم پرس: فرماندار نیمروز گفت: مسئولان به توسعه راه‌های روستایی توجه کنند. محمدحسن دهمرده در شورای اداری اظهار داشت: توسعه راههای روستایی  با بالا بردن ارتقاء کیفیت زندگی و بهسازی محیط در روستا به مشارکت پذیری روستاییان در اجرای پروژه‌های عمرانی کمک می‌کند. فرماندار نیمروز با اشاره به این مطلب که در این شهرستان ۲۹ روستا […]

گندم پرس: فرماندار نیمروز گفت: مسئولان به توسعه راه‌های روستایی توجه کنند.

محمدحسن دهمرده در شورای اداری اظهار داشت: توسعه راههای روستایی  با بالا بردن ارتقاء کیفیت زندگی و بهسازی محیط در روستا به مشارکت پذیری روستاییان در اجرای پروژه‌های عمرانی کمک می‌کند.

فرماندار نیمروز با اشاره به این مطلب که در این شهرستان ۲۹ روستا وجود دارد، گفت: در این شهرستان محرومیت‌هایی در حوزه راه آسفالته وجودارد به طوریکه ۸۵کیلومتر از راههای شهرستان نیمروز نیاز به آسفالت دارد.

وی با تاکیدبر بر ضرورت تخصیص اعتبار لازم برای ساماندهی محورهای روستایی این شهرستان افزود: با آسفالت این میزان از راهها زمینه برخورداری بر برخورداری روستائیان از راه آسفالته، توسعه روستا و افزایش ایمنی استفاده کنندگان از مسیر فراهم می‌شود.

دهمرده عنوان کرد: مرمت و بهسازی و آسفالت راه‌ها و جاده‌های روستایی در این شهرستان یک ضرورت است که  لازم است برای ساماندهی محورهای روستایی اعتبارات لازم  به این شهرستان اختصاص یابد.

فرماندار نیمروز بر راه‌اندازی مراکز پرورش طیور در این شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: راه‌اندازی چنین مراکزی نیاز به حمایت مسئولان دارد تا موجب رونق اقتصاد خانگی در منطقه شود.

وی تصریح کرد:هم اکنون  به مرغداریهای کمتر از ۲۰ هزار قطعه‌ای مجوز داده نمی‌شود، اما باید در مناطقی مثل سیستان به مرغ داری‌هایی با هزار و دو هزار قطعه را هم مجوز دهند تا اقتصاد خانگی رونق گرفته و  صنایع بسته‌بندی و کشتارگاه نیز در منطقه ایجادشود./خبرگزاری تسنیم

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33101
  • دیدگاه‌ها برای مسئولان به توسعه راه‌های روستایی توجه کنند/ راه‌های روستایی شهرستان هیرمند توسعه یابد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.