گندم پرس: نماینده مردم زابل در مجلس عامل تلف شدن ده ها هزار قطعه ماهی را در رودخانه نیمروز، مسدود کردن آب رودخانه برای یافتن سه جسد غرق شده عنوان کرد. حبیب الله دهمرده ضمن ابراز تاسف نسبت به تلف شدن ده ها هزار قطعه ماهی در رودخانه نیمروز سیستان، گفت: متاسفانه به دنبال غرق شدن […]

گندم پرسنماینده مردم زابل در مجلس عامل تلف شدن ده ها هزار قطعه ماهی را در رودخانه نیمروز، مسدود کردن آب رودخانه برای یافتن سه جسد غرق شده عنوان کرد.
لزوم بررسی و پیگیری سهل‌انگاری درمورد مرگ ده‌ها هزار قطعه ماهی در نیمروز/ برگزاری جلسه با مسئولان استانی سیستان

حبیب الله دهمرده ضمن ابراز تاسف نسبت به تلف شدن ده ها هزار قطعه ماهی در رودخانه نیمروز سیستان، گفت: متاسفانه به دنبال غرق شدن سه نفر در رودخانه نهراب زابل،  سازمان امور آب برای پیدا کردن اجساد نسبت به بستن مسیر آب اقدام کرد که در طی مدتی که آب بسته شد به دلیل کمبود اکسیژن، تبخیر و افزایش دما  تعدادی از ماهی های رودخانه نیمروز تلف شدند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، در مجلس دهم ادامه داد: البته  احتمال دارد در این مورد سهل انگاری  و قصوری نیز از سوی برخی صورت گرفته باشد که نیاز به بررسی و پیگیری بیشتری دارد.

وی افزود: اگر چه  طبق اظهارات مسئولان استان عامل تلف شدن ماهی های نیمروز مسدود کردن آب بوده ولی در صورتی که سهل انگاری و قصور افراد خاصی در تلف شدن این ماهی ها تایید شود به صورت جدی با آنها برخورد خواهیم کرد./خبرگزاری خانه ملت

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه