تاریخ : پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 23 March , 2023

انقلابی بودن دانشجویان باعث پیشرفت علمی و فرهنگی کشور می شود

  • کد خبر : 34337
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴

گتدم پرس:  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زابل از پیگیری کسب امتیاز حوزه علوم اسلامی در دانشگاه زابل خبرداد و گفت: در این راستا مدیر حوزه اسلامی دانشگاهیان کشور طی چند روز گذشته از دانشگاه زابل بازدید داشت که قطعاً با ایجاد حوزه اسلامی در دانشگاه، پیوند میان حوزه و دانشگاه بیشتر […]

گتدم پرس:  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زابل از پیگیری کسب امتیاز حوزه علوم اسلامی در دانشگاه زابل خبرداد و گفت: در این راستا مدیر حوزه اسلامی دانشگاهیان کشور طی چند روز گذشته از دانشگاه زابل بازدید داشت که قطعاً با ایجاد حوزه اسلامی در دانشگاه، پیوند میان حوزه و دانشگاه بیشتر خواهد شد.

 حجت الاسلام و المسلمین میری قلعه نو مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زابل اظهار داشت: بر اساس فرموده های مقام معظم رهبری، تمام تلاش ها باید برای پرورش دانشجوی انقلابی باشد چرا که انقلابی بودن در تمام صحنه ها و زمان ها کاربرد دارد.

وی گفت: توسعه و تعمیق آگاهی و علایق اسلامی در بین دانشجویان، ایجاد و گسترش فضای معنوی در دانشگاه، رشد بینش سیاسی، حمایت و هدایت فکری تشکل های دانشجویی، حاکمیت بخشیدن به ارزش های اسلامی و انقلابی و تقویت پیوند میان حوزه و دانشگاه از جمله وظایف نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها و من جمله در دانشگاه زابل است.

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زابل افزود: مسجد محوری، تقویت گروههای معارف، تقویت تشکل های دانشجویی با اولویت بصیرت افزایی، هم اندیشی اساتید، کرسی های آزاد اندیشی، برگزاری کارگاه حلقه های کانون ها از دیگر برنامه های این نهاد است.
وی از پیگیری کسب امتیاز حوزه علوم اسلامی در دانشگاه زابل خبرداد و گفت: در این راستا مدیر حوزه اسلامی دانشگاهیان کشور طی چند روز گذشته از دانشگاه زابل بازدید داشت که قطعاً با ایجاد حوزه اسلامی در دانشگاه پیوند میان حوزه و دانشگاه بیشتر می شود.

حجت الاسلام میری قلعه نو در خصوص تامین منابع مطالعاتی ارزشمند برای دانشگاهیان اظهار داشت: کتابخانه مجازی علوم اسلامی از مجموعه کتاب های نور، با پیگیری معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه زابل در مرکز کامپیوتر دانشگاه راه اندازی شده است، به طوری که هم اکنون دانشجویان برای تحقیق در مسائل دینی و مذهبی دارای منابع غنی ایی هستند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زابل اظهار داشت: کرسی های آزاد اندیشی در موضوعات مختلف با استقبال خوب دانشجویان در دانشگاه زابل مواجه بوده است و این برنامه ها همچنان ادامه خواهد داشت.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه زابل در راستای تقویت شعائر دینی و مذهبی با بهره گیری از پتانسیل های تشکل ها و کانون های دانشجویی افزود: کانون های قرآن و عترت، نماز، مهدویت، هیات های مذهبی، خانواده در دانشگاه زابل فعال بوده و در مناسبتهای ملی و مذهبی با برنامه ریزیهای گسترده و هدفمند در راستای تعمیق ارزشهای اسلامی و ملی تلاش می کنند که زحمات ارزنده این عزیزان شایسته تقدیر و تجلیل می باشد.

حجت الاسلام میری قلعه نو در پایان اظهار داشت: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زابل خانه امن همه دانشگاهیان است که بدین وسیله از همه این عزیزان دعوت می شود با طرح نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود بصورت حضوری یا مکتوب، ما را در انجام هر چه بهتر وظایف مقرر که همان اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری است، یاری رسانند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34337
  • دیدگاه‌ها برای انقلابی بودن دانشجویان باعث پیشرفت علمی و فرهنگی کشور می شود بسته هستند

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.