تاریخ : پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 23 March , 2023

تاکیدامام جمعه شهربنجار بر بکار گیری نیروی های بومی بیشتر درطرح لوله کشی آب به مزارع دشت سیستان

  • کد خبر : 34318
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
تاکیدامام جمعه شهربنجار بر بکار گیری نیروی های بومی بیشتر درطرح لوله کشی آب به مزارع دشت سیستان

گندم پرس: امام جمعه شهر بنجار در خطبه های این هفته نماز جمعه بعد از سفارش به تقوا ضمن گرامی داشت ماه مبارک رمضان و لزوم استفاده از فیوضات این ماه عزیز راجع به سبک زندگی اسلامی و لزوم پرهیز از فرهنگ و مدلهای غربی بیانات مهمی داشتند. حجت الاسلام والمسلمین پارسا در خطبه دوم با […]

گندم پرسامام جمعه شهر بنجار در خطبه های این هفته نماز جمعه بعد از سفارش به تقوا ضمن گرامی داشت ماه مبارک رمضان و لزوم استفاده از فیوضات این ماه عزیز راجع به سبک زندگی اسلامی و لزوم پرهیز از فرهنگ و مدلهای غربی بیانات مهمی داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین پارسا در خطبه دوم با توجه به فرمایشات اخیر حضرت آقا در مورد ولنگاری در فرهنگ و استقبال کم نمایندگان در کمسیون فرهنگی مجلس خواستار توجه بیشتر مسئولین به مسائل فرهنگی شدند و بیان کردند که باید از ورود کالاهای مخرب فرهنگی جلوگیری و در داخل کشور کالای فرهنگی مفید و با کیفیت تولید کنند.

وی در ادامه گفت: با توجه به سالروز تاسیس جهاد کشاورزی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در مقوله کشاورزی خواستار همکاری کشاورزان و جهاد برای تسریع در به بهره برداری رسیدن طرح لوله کشی آب بر سر مزارع دشت سیستان در ۴۶ هزار هکتار که هدیه مقام معظم رهبری به مردم صبور سیستان هست، شد و بر به کار گیری نیروی بومی بیشتر در این طرح تاکید کردند.

امام جمعه شهر بنجار گفت: همچنین با توجه به تروریسم خواندن ایران توسط امریکا ضمن محکوم کردن این تهمت، خواستار اتحاذ مواضع انقلابی تر دولتمردان شد.

در پایان یاد همسر با وفای پیامبر حضرت خدیجه (س) و شهیدان بخارایی ،صفار هرندی، نیک نژاد و امانی گرامی داشته شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34318
  • دیدگاه‌ها برای تاکیدامام جمعه شهربنجار بر بکار گیری نیروی های بومی بیشتر درطرح لوله کشی آب به مزارع دشت سیستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.