گندم پرس: جناب آقای شهردار آیا بنده وکیلم برای بار سوم و شاید هم بیشتر از یک معضل بزرگ نام ببرم!!!؟؟؟؟ ️آیا وکیلم؟؟؟؟!!!! اگر وکالت می دهید باکسب اجازه از اداره محیط زیست بیان کنیم؟؟!!! مهندس نوری شهردار محترم، عزیز و دوست داشتنی زابل، تعدادی از شهروندان با ارسال درد دل های مردمی در خصوص […]

گندم پرس: جناب آقای شهردار آیا بنده وکیلم برای بار سوم و شاید هم بیشتر از یک معضل بزرگ نام ببرم!!!؟؟؟؟

آیا وکیلم؟؟؟؟!!!!

اگر وکالت می دهید باکسب اجازه از اداره محیط زیست بیان کنیم؟؟!!!

مهندس نوری شهردار محترم، عزیز و دوست داشتنی زابل، تعدادی از شهروندان با ارسال درد دل های مردمی در خصوص یک معضل بزرگ و عدم توجه شما و مجموعه شهرداری در رفع این معضل, نگران و گلایه مندند.

بار دیگر این معضل را درج تا شاید راهکار اساسی برای رفع آن در دستور کار آن مجموعه قرارگیرد.

چند نفر از شهروندان با ارسال گلایه به خبرنگار گندم پرس از وضعیت بد وجود سگ های ولگرد در سیستان و به خصوص شهرستان زابل ابراز ناخشنودی و اعتراض کرده اند.

یکی از شهروندان طی پیامی به خبرنگار گندم پرس گفت: وجود سگ های ولگرد باعث شده است فرزندان ما از ترس از منزل بیرون نروند و اوقات فراغت خود را در منزل سپری می کنند.

جناب شهردار!
این بخش کوچکی از درد دل های مردم بود و اگر اعتراض مردم را وارد می دانید! برای رفع معضل به ظاهر بزرگ سگهای ولگرد به فکر راهکار اساسی شوید.

در این میان از اداره حفاظت محیط زیست به عنوان یک بزرگتر اجازه خواستیم چون نیک می دانیم که در موضوع مبارزه و پیشگیری از ازدیاد،تولید مثل و رژه رفتن سگ های ولگرد در سطح شهر، نه تنها شهرداری ها بلکه سازمان محیط زیست به عنوان یک سازمان ناظر و ارگان مدیریتی طبق اصل پنجاه(۵۰) قانون اساسی دخیل،صاحب نظر و مسول است.

و به همین دلیل انتظار مردم از مسولین ارجمند این دو ارگان این است که یا علی گویان ،به حل و فصل این معضل که گویا تبدیل به مساله ای لاینحل شده،بله ،بگویند و در نشستی راهبردی و با تصمیمی اصولی، مردم سیستان را از آلودگی صوتی و زیست محیطی این جانداران بی تقصیر،از پاره و پخش شدن کیسه های حاوی زباله،پارس کردن های شبانه،ایجاد ناامنی و ترس،بیماریهای مرتبط و …..نجات دهند.

در پایان اینکه:
وظیفه و رسالت ما در قامت یک رسانه محلی، انعکاس،انتشار و پیگیری مشکلات مردمانش است و مردم بازوان توانمند و موجب انگیزه ی ما، پس قدردانی می کنیم از شهروندان گرامی برای همراهی و بیان مطالبات ومشکلات خود و درخواستمان از مسولین ،دیدن،شنیدن و چاره اندیشی ست.

مجتبی نورا-دبیر سرویس جوان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه