گندم پرس  :  یک بیمار در بیمارستان ۵ آذر گرگان آتش گرفت،سوخت و جان سپرد و هیچ کس نپرسید چرا و چگونه؟؟؟؟!!!!! بیماری که دوران سربازیش در جبهه های حق علیه باطل به عنوان راننده آمبولانس خدمت کرده و در آن زمان دچار بیماری روانی گشته است و هرگز هم لب به سخن نگشوده که […]

گندم پرس  :  یک بیمار در بیمارستان ۵ آذر گرگان آتش گرفت،سوخت و جان سپرد و هیچ کس نپرسید چرا و چگونه؟؟؟؟!!!!!

بیماری که دوران سربازیش در جبهه های حق علیه باطل به عنوان راننده آمبولانس خدمت کرده و در آن زمان دچار بیماری روانی گشته است و هرگز هم لب به سخن نگشوده که جانباز جبهه است و همیشه بر زبانش این جمله بود: “کاری که برای خداست گفتن ندارد”.
و در مدت خدمتش در بانک صادرات هم به علت بیماری هایش مجبور گردید زودتر از موعد با عنوان از کار افتادگی بازنشسته گردد و روز به روز بیماریش تشدید می گردید تا این که در بیمارستان ۵آذر گرگان حدود یک ماه بستری و در آن شب شوم بین ساعت ۲۲ تا ۱ بامداد در اثر آتش سوزی که به روایتی در اثر کشیدن سیگار یکی از بیماران آن اتاق بوده است، در شعله های آتش سهل انگاری و بی تفاوتی مسولان و پرسنل بیمارستان به شکل دردناکی جان می دهد
که عکس های مرحوم در پزشکی قانونی گرگان موجود است.

حق داریم بعد از هفت ماه سکوت و بی خبری بپرسیم:
– آیا در قسمت روانی بیمارستان ، مریض می تواند بدون حضور پرستار در نیمه شب سیگار بکشد؟
-کبریت یا فندک را چه کسی باید در اختیارش بگذارد؟
– خواب پرسنل بخش روانی چگونه خوابی ست! که در اثر دود شدید ناشی از آتش سوزی مردم متوجه و بیدار شدند و خبر دادند ،اما آنها نه؟!
– چرا بعد از اطلاع از اتش سوزی به موقع مرحوم را بیرون نیاوردند و گذاشتند با چنان وضعی بسوزد ؟؟؟؟

با عنایت به اینکه در سایت های مسوولین گزارشاتی راجع به این موضوع فرستادیم و بعد از این مدت نه تنها خبری نشد، بلکه برای تسلی خاطر خانواده و بازماندگان مرحوم، هیچ مسوولی اعم از رییس بیمارستان یا کادر کشیک آن شب،حتی پیام تسلیتی نفرستاد.
حال نیز برای احقاق حق سوخته ی مان از قتلگاه ۵آذر گرگان ،مجدد بر آن شدیم که پرونده را به جریان بیندازیم و تنها خدا می داند که برای اثبات احتمالی حق مان چه هزینه هایی به وکیل و … باید پرداخت شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه