بیماری که مظلومانه در آتش سوخت!!!!

  • کد خبر : 34291
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۷
بیماری که مظلومانه در آتش سوخت!!!!

گندم پرس  :  یک بیمار در بیمارستان ۵ آذر گرگان آتش گرفت،سوخت و جان سپرد و هیچ کس نپرسید چرا و چگونه؟؟؟؟!!!!! بیماری که دوران سربازیش در جبهه های حق علیه باطل به عنوان راننده آمبولانس خدمت کرده و در آن زمان دچار بیماری روانی گشته است و هرگز هم لب به سخن نگشوده که […]

گندم پرس  :  یک بیمار در بیمارستان ۵ آذر گرگان آتش گرفت،سوخت و جان سپرد و هیچ کس نپرسید چرا و چگونه؟؟؟؟!!!!!

بیماری که دوران سربازیش در جبهه های حق علیه باطل به عنوان راننده آمبولانس خدمت کرده و در آن زمان دچار بیماری روانی گشته است و هرگز هم لب به سخن نگشوده که جانباز جبهه است و همیشه بر زبانش این جمله بود: “کاری که برای خداست گفتن ندارد”.
و در مدت خدمتش در بانک صادرات هم به علت بیماری هایش مجبور گردید زودتر از موعد با عنوان از کار افتادگی بازنشسته گردد و روز به روز بیماریش تشدید می گردید تا این که در بیمارستان ۵آذر گرگان حدود یک ماه بستری و در آن شب شوم بین ساعت ۲۲ تا ۱ بامداد در اثر آتش سوزی که به روایتی در اثر کشیدن سیگار یکی از بیماران آن اتاق بوده است، در شعله های آتش سهل انگاری و بی تفاوتی مسولان و پرسنل بیمارستان به شکل دردناکی جان می دهد
که عکس های مرحوم در پزشکی قانونی گرگان موجود است.

حق داریم بعد از هفت ماه سکوت و بی خبری بپرسیم:
– آیا در قسمت روانی بیمارستان ، مریض می تواند بدون حضور پرستار در نیمه شب سیگار بکشد؟
-کبریت یا فندک را چه کسی باید در اختیارش بگذارد؟
– خواب پرسنل بخش روانی چگونه خوابی ست! که در اثر دود شدید ناشی از آتش سوزی مردم متوجه و بیدار شدند و خبر دادند ،اما آنها نه؟!
– چرا بعد از اطلاع از اتش سوزی به موقع مرحوم را بیرون نیاوردند و گذاشتند با چنان وضعی بسوزد ؟؟؟؟

با عنایت به اینکه در سایت های مسوولین گزارشاتی راجع به این موضوع فرستادیم و بعد از این مدت نه تنها خبری نشد، بلکه برای تسلی خاطر خانواده و بازماندگان مرحوم، هیچ مسوولی اعم از رییس بیمارستان یا کادر کشیک آن شب،حتی پیام تسلیتی نفرستاد.
حال نیز برای احقاق حق سوخته ی مان از قتلگاه ۵آذر گرگان ،مجدد بر آن شدیم که پرونده را به جریان بیندازیم و تنها خدا می داند که برای اثبات احتمالی حق مان چه هزینه هایی به وکیل و … باید پرداخت شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34291

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. واقعا جای تاسف داره یه لحظه خودمون رو جای اون خانواده درد کشیده بگذاریم تو کشور عزیز ما ارزان ترین چیز جان مردم شده.
    حسرت عدالت بر دل مردمان ما دردی همیشگی شده
    الهم عجل ولیلک الفرج
    ?