تاریخ : پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 23 March , 2023

شروع واکسیناسیون دام سبک و سنگین در شهرستان هیرمند

  • کد خبر : 34286
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸

به گزارش گندم پرس به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان هیرمند، بدینوسیله به اطلاع دامداران محترم می رساند اولین فاز تب برفکی بهادار می باشد. جهت انجام واکسیناسیون دامهای سنگین از طریق مرکز مایه کوبی خانم دکتر میش مست واقع در روبروی اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) نسبت به پرداخت هزینه واکسن و […]

به گزارش گندم پرس به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان هیرمند، بدینوسیله به اطلاع دامداران محترم می رساند اولین فاز تب برفکی بهادار می باشد.

۸۵۱۴۱۱۳۲۹_۷۷۱۶۴

جهت انجام واکسیناسیون دامهای سنگین از طریق مرکز مایه کوبی خانم دکتر میش مست واقع در روبروی اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) نسبت به پرداخت هزینه واکسن و ثبت نوبت اقدام گردد.

بدیهی است مهلت تزریق واکسن از تاریخ شروع به مدت ۲۰ روز خواهد بود.

روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان هیرمند

راشکی مسئول قرنطینه اداره دامپزشکی شهرستان هیرمند در این خصوص به خبرنگار گندم پرس گفت: از هم اکنون دامداران عزیز می توانند با مراجعه به کلینیک بخش خصوصی واقع در خیابان امام خمینی(ره) مقابل کمیته امداد، نسبت به ثبت نوبت در مورد واکسیناسیون دامهای سبک و سنگین اقدام کنند.

راشکی در پایان گفت: شایان به ذکر است واکسیناسیون دامهای سنگین بهادار خواهد بود و دامهای سبک بصورت رایگان واکسیناسیون خواهند شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34286
  • دیدگاه‌ها برای شروع واکسیناسیون دام سبک و سنگین در شهرستان هیرمند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.