گندم پرس: مهدی اربابی ،نوجوان سیستانی براثر سقوط از ساختمان دوطبقه درشهرستان ساری دچار مرگ مغزی شد. این فاجعه ی اندوهبار می توانست پایان مهدی باشد،برای خانواده و آشنایان و دوستانش اما مهدی دوباره زنده شد و زنده ماند ! داستان ازین قرار است که پدر و مادر مهدی بعداز ۱۲روز که متوجه شدند دیگر امیدی […]

گندم پرس: مهدی اربابی ،نوجوان سیستانی براثر سقوط از ساختمان دوطبقه درشهرستان ساری دچار مرگ مغزی شد.

این فاجعه ی اندوهبار می توانست پایان مهدی باشد،برای خانواده و آشنایان و دوستانش اما مهدی دوباره زنده شد و زنده ماند !

داستان ازین قرار است که پدر و مادر مهدی بعداز ۱۲روز که متوجه شدند دیگر امیدی به زنده بودن پاره ی جگرشان نیست، در روز پنج شنبه ۹۵/۱/۱۹ تصمیم گرفتند اعضای بدن پسر عزیزشان را اهدا نمایند.

IMG_20160415_220240

 

با این تصمیم سخت و شجاعانه و باور اینکه قلب مهدی می تواند پس از مرگ نیز با عشق خانواده اش و به حرمت نجات جان چندین انسان دیگر،همچنان بتپد، چند بیمار نجات یافته و با اعضای بدن این نوجوان عزیز به زندگی پیوند خوردند.

اکنون پدرومادر مهدی ارباب با دیدن انسانهایی که گوشه ای از وجود فرزند دلبندشان را در بدن خویش به امانت دارند، احساس می کند که پسرشان زنده است و پروردگارشان راضی و خشنود از نجات جان چند تن از بندگانش بوسیله ی ایمان محکم این خانواده.

هیات تحریریه گندم پرس ؛بر پدر و مادر مهدی ارباب که اسطوره اند و اسطوره زاد ،درود فرستاده و برای مهدی نازنین آرامش و شادی ابدی را از درگاه ایزد یگانه خواهان است ، که اوست پایدار و تنها نیکی ست که می ماند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه