گندم پرس:  آب شرب شهر علی اکبر از توابع شهرستان هامون چند روزی است وضعیت بحران را سپری می کند و روز به روز به شرایط بحرانی تر نزدیک می شود. با توجه به حجم بالای تصاویر ارسالی توسط شهروندان ساکن در این منطقه تصمیم بر آن شد تمام موضوعات در یک متن ارایه گردد که […]

گندم پرس:  آب شرب شهر علی اکبر از توابع شهرستان هامون چند روزی است وضعیت بحران را سپری می کند و روز به روز به شرایط بحرانی تر نزدیک می شود.

با توجه به حجم بالای تصاویر ارسالی توسط شهروندان ساکن در این منطقه تصمیم بر آن شد تمام موضوعات در یک متن ارایه گردد که به استحضار شمامخاطبین و همراهان گرامی می رسانیم.

متن درد دل ارسالی:

چند روز از ارسال عکس کیفیت پایین آب شهر علی اکبر توسط یکی از همشهریان عزیز در رسانه ی شما میگذره ولی هنوز جوابی در چرایی آن از آبفای شهرستان زابل و نمایندگی آن در شهر علی اکبر ندیدیم.
چند روزه که آب بسیار کدر و گل آلودی نصیب مردم این شهر میشود و تاکنون از علت آن هیچ توضیحی داده نشده و در جهت رفع این مشکل هم هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

مثل اینکه تنها چیزی هم که برای مسئولین ارزش نداره سلامتی مردم این شهره. آب به قدری کدر و گل آلوده که بعد از ساعتها گذشت زمان هم، قابل استفاده نیس. با توجه به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان، لطفا از آقایون مسئول پیگیری های لازم را بفرمایید.

با سپاس. نریمان از شهرعلی اکبر

درد دل دوم به روایت تصاویر ارسالی:

این شهروند به خبرنگار گندم پرس گفت: وضعیت آب شرب شهر علی اکبر(هم اکنون) است که وضعیت آن روز به روز خرابتر می شود.

IMG_20160604_125110

IMG_20160604_125123
حسین غفورپناه

درد دل سوم به روایت تصاویر ارسالی:

این شهروند به خبرنگار گندم پرس گفت: مدت دو روز است که وضعیت آب منطقه همینطور که درتصاویر مشاهده کردید است.

IMG_20160604_125045

IMG_20160604_125056

مرتضی صیادی

_ همانطور که درمتن و تصاویر ارسالی توسط شهروندان گرامی در منطقه شهرک علی اکبر مشاهده نمودید وضعیت آب شرب در این منطقه شرایط بحرانی را سپری می کند، لذا از مسئولین مربوط تقاضا داریم با توجه به نزدیک شد ماه مبارک رمضان این مشکل شهروندان را مورد بررسی و پیگیری قرار دهند.

با توجه به اینکه رسانه گندم پرس در برنامه جدید خود با نام درد دل های مردمی تصمیم دارد مطالب شهروندان را بدون هیچگونه تغییری به اطلاع شما برساند از این رو در خصوص متن درد دل اولی توضیحی کوتاه ارایه می گردد: اداره آب و فاضلاب شهرک علی اکبر طبق شنیده ها مستقل می باشد و زیر مجموعه اداره آبفا زابل نمی باشد.

در پایان باید گفت ، سهم مردم رنج دیده سیستانی که سالها رنج را تحمل کردند و در برابر مشکلات سکوت نمودند این نیست که چنین آب آشامیدن گل آلود و بی کیفیتی نصیب آنها گردد.

برای ارتباط و عضویت در کانال تلگرامی گندم پرس اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه