تاریخ : پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 23 March , 2023

امام جمعه شهر بنجار خواستار پیگیری بیشتر حق آبه تالاب بین المللی هامون شد.

  • کد خبر : 34237
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۶
امام جمعه شهر بنجار خواستار پیگیری بیشتر حق آبه تالاب بین المللی هامون شد.

گندم پرس: امام جمعه شهر بنجار در خطبه های این هفته بعد از سفارش به تقوا با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در چند روز آینده، خواستار استفاده از فیوضات معنوی از این ماه شد. حجت الاسلام والمسلمین پارسا همچنین در خطبه های دوم ضمن عرض تسلیت رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین […]

گندم پرس: امام جمعه شهر بنجار در خطبه های این هفته بعد از سفارش به تقوا با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در چند روز آینده، خواستار استفاده از فیوضات معنوی از این ماه شد.

حجت الاسلام والمسلمین پارسا همچنین در خطبه های دوم ضمن عرض تسلیت رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در مورد سیره عملی امام و عنایات غیبی امام زمان به انقلاب فرمایشاتی داشتند و بیان کردند که عربستان با کارشکنی در اعزام حجاج صد عن سبیل الله کردند و طبق فرمایش قران مورد عقوبت قرار می گیرند و باید در محضر الهی جوابگو باشند و اگر مصالح اسلام اقتضا می کرد جوابی سخت و خشن و محکم به عربستان میداد.

وی گفت: با توجه به روز جهانی محیط زیست، ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده ، خواستار پیگیری بیشتر حق آبه تالاب بین المللی هامون شد.

و در پایان خطبه دوم گفت: با توجه به برگزاری مجلس رقص و آواز در یکی از دانشگاههای استان خواستار جلوگیری مسئولین فرهنگی دانشگاهها از چنین اقداماتی که هیچ سنخیتی با اعتقادات ما ندارد،شد.

ستاد اقامه نماز جمعه شهر بنجار

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34237

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. خواستم بدینوسیله اززحمات شماعزیزان تشکر وقدردانی بنمایم. امیدوارم که سیستان به آنچه استحقاقش را دارد برسد
    خداقوت