گندم پرس: آیت الله عباسعلی سلیمانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان زابل که در فرمانداری زابل برگزار شد ضمن تبریک سال نو و ماه پر برکت رجب  اظهار داشت: خطه سیستان سرشار از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های فراوانی است که باید باهمت و پشتکار این ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها به‌کار گرفته شود. نماینده […]

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه سیستان در سال‌های گذشته انبار غله ایران بوده باید به همان سال‌ها برگردد و نوید به اجرا درآمدن طرح منطقه آزاد با سفر لاریجانی به زاهدان را دادند.

وی همچنین اجرای به موقع طرح کارخانه لاستیک‌سازی را از برکات سفر دکتر لاریجانی دانستند و تصریح کرد: امیدوارم در آینده‌ای نزدیک شاهد رونق و آبادانی در سیستان باشیم.

فرماندار شهرستان زابل در این جلسه ضمن خیرمقدم به آیت‌الله سلیمانی و هیئت همراه و تبریک سال نو و ماه پر برکت رجب گفت: سال جدید سال اقدام و عمل، سالی پر از خیر و برکت در سیستان است.

هوشنگ ناظری افزود: در سال جدید تمامی ادارات در سیستان بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری باید تلاش خود را در راستای اقدام و عمل به‌کار گیرند و وقت آن رسیده که همه از شعار توخالی پرهیز کنند و تمامی حرف‌ها و گفته‌ها در عمل نشان داده شود.

گفتنی است: در این جلسه معارفه حجت الاسلام پارسا امام جمعه شهر بنجار صورت گرفت./خبرگزاری تسنیم

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه