گندم پرس: یک فعال فرهنگی در واکنش به برگزاری مراسم مبتذل در دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: کور خوانده‌اند آن‌هایی که می‌خواهند با رقص و آواز و ابتذال، جوانان ما را به ورطه ولنگاری بکشانند و بستر نفوذ دشمن را فراهم کنند.  برگزاری یک مراسم مبتذل و به دور از اخلاق در دانشگاه سیستان و بلوچستان به […]

گندم پرس: یک فعال فرهنگی در واکنش به برگزاری مراسم مبتذل در دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: کور خوانده‌اند آن‌هایی که می‌خواهند با رقص و آواز و ابتذال، جوانان ما را به ورطه ولنگاری بکشانند و بستر نفوذ دشمن را فراهم کنند.

 برگزاری یک مراسم مبتذل و به دور از اخلاق در دانشگاه سیستان و بلوچستان به بهانه جشنواره اقوام باعث ایجاد موج خشم و اعتراض در میان مردم استان شده است. در این میان فعالان فرهنگی با علم به عقبه این قضیه و وجود یک جریان خزنده برای تبدیل این دانشگاه محوری به محور تنش زایی در استان، موضع خود را صراحتا در محکومیت قطعی این جریان اعلام کردند.

علی طاهری، مداح اهل بیت(علیهم السلام) بیان داشت: آن کسانی که خواسته یا ناخواسته به ترویج ابتذال و فتنه گری در استان سیستان و بلوچستان می پردازند، نه تنها در انتظار عذاب دوزخ برای خود باشند بلکه آماده مواجهه با خشم و برخورد از سوی مردم هم باشند.

این فعال فرهنگی تاکید کرد: اگر مسئولان امر و آنهایی که بساط رقص و ابتذال را در میان جوانان گسترده اند از این دانشگاه اخراج نشوند، باید به غیرت رئیس و تصمیم گیران این دانشگاه شک کرد.

علی طاهری ادامه داد: کور خوانده اند آنهایی که می خواهند با رقص و آواز و ابتذال، جوانان ما را به ورطه ولنگاری بکشانند و بستر نفوذ دشمن را فراهم کنند. جریان انقلابی چشم توطئه را کور خواهد کرد.

وی تصریح کرد: به خون شهدای دانشگاه سیستان و بلوچستان که در ایام دفاع مقدس جان خود را برای رضای حق در طبق اخلاص گذاشتند سوگند که پاسخی کوبنده برای ترویج کنندگان بی غیرتی در این دانشگاه خواهیم داشت.

این فعال فرهنگی از همه نهادهای نظارتی و قضایی درخواست کرد تا نسبت به این سلسله اقدامات دامنه دار در این دانشگاه واکنش محکم نشان دهند/خبرگزاری دانشجو

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه