گندم پرس: بعد از درج درد دل های مردمی با عنوان: برهم زدن آسایش و آرامش مردم توسط هلال احمر زابل!!! + تصاویر روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان زابل با ارسال جوابیه ای در این خصوص توضیحاتی ارایه دادند که به شرح زیر به استحضار شما شهروندان و مخاطبین گندم پرس می رسد: باسمه تعالی (اقتصاد […]

گندم پرس: بعد از درج درد دل های مردمی با عنوان: برهم زدن آسایش و آرامش مردم توسط هلال احمر زابل!!! + تصاویر روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان زابل با ارسال جوابیه ای در این خصوص توضیحاتی ارایه دادند که به شرح زیر به استحضار شما شهروندان و مخاطبین گندم پرس می رسد:

باسمه تعالی

(اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل)

جناب آقای طباطبایی
مدیر محترم مجله الکترونیکی گندم پرس
با سلام
احتراما در پاسخ به درج گزارش درد دل های مردمی در خصوص سلب آسایش مردم با بازگشایی درب غیر قانونی سالن ورزشی ،جوابیه به شرح زیر به حضوراعلام می گردد.

از آنجائیکه جمعیت هلال احمر ارگانی مردمی و عام المنفعه می باشد که هدف آن تسکین آلام بشری است و تامین سلامت انسان ها همواره سعی بر ایجاد نشاط و پویایی در بین جوانان و مردم داشته است ، لذا بازگشایی درب در کوچه نسترن واقع در بلوار مدرس ۹ با هدف ارایه خدمت تکریم به مردم بوده است و با عنایت به اینکه سالن در اختیار جامعه فرهیخته پزشکی می باشد و پزشکان و دانشجویان محترم از آن استفاده می نمایند این مدیریت سعی نموده است تا با برنامه ریزی جلوی هر گونه مزاحمت برای همسایگان گرفته شود.
هر چند که در سال گذشته برخی از همسایگان گلایه ای از تردد در ساعات آخر شب را داشتند که پس از مطرح نمودن تصمیم به کاهش ساعت گرفته شد و در حال حاضر نیز احساس می شود هیچگونه سلب آسایشی انجام نشده باشد اما در صورتیکه بزرگواران مایل هستند حضورا به دفتر اینجانب مراجعه ، بنده قول خواهم داد رسیدگی نمایم زیرا ما جهت تامین آسایش و احترام آمده یم نه اینکه باعث سلب آسایش شویم به هر صورت این قول را می دهم که با توجه به ارتباط بنده با برخی از همسایگان و اعلام رضایت آنها از نحوه و ساعات تردد در صورتیکه موردی را مشاهده نمودند اعلام نموده تا در اسرع وقت در خصوص رفع آن اقدام شود.

با تشکر از حضرتعالی و همکاران محترمتان
اصغر قورزهی
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زابل

هیات تحریریه گندم پرس؛ از احساس مسئولیت ایشان و همکاران گرامی شان در پاسخگویی به درد دل های مردمی شهروندان، کمال تشکر و قدر دانی را دارد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه